Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Rakip Sistemi Eklendi

Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Rakip Sistemi Eklendi

PAYLAŞ
Gezegende-pearl-abyss-shadow-arenaya-rakip-sistemi-eklendi

Shadow Arena Erken Erişim aşamasında yeni güncellemeler ile oyunculara içerikler sunmaya devam ediyor. Rakip Sistemi’nin güncellemesiyle birlikte oyuncular artık rakiplerine karşı bir sıralamaya sahip olabilecek ve oyuna yeni eklenen Usta kümesine yükselebilecekler. Battle Paso etkinliği ise büyük ödül duyuruları ile devam ediyor!

Pearl Abyss bugün, aksiyon dolu PvP Shadow Arena’da yeni Rakip Sistemi’ni tanıttığını duyurdu. Oyuncular artık kendi derecelerinde olan rakiplerine karşı savaşarak Sıralama Puanı kazanabilecekler.

Rakip Sistemi, oyuncuların derece aldığı savaşlar sırasında benzer yeteneklere sahip rakiplere karşı rekabet etmelerini ve yükselmelerini sağlayan yeni bir sistemdir. Oyunculara, büyük başarılar elde ettikleri ve rakiplerini yendikleri sürece, oyunu kazanmasalar bile ek Sıralama Puanları verilecektir. Bununla birlikte eklenen yeni bir özellik ise rakipleri yakın olduğunda oyunculara bilgilendirme yapılacağından, bir rakibi tespit etmek çok daha kolay olacak.

Yeni Küme ve Battle Paso Heyecanı

Yeni “Usta” kümesi de Shadow Arena’da yerini aldı. Bu eklemeyle birlikte, oyunda artık toplam 8 Küme derecesi mevcut olacak. Bir karşılaşmada 8’den fazla öldürme ile en uzun süre hayatta kalan oyuncular Usta olarak terfi ettirilecek.

Shadow Arena Yapım Sorumlusu Kwangsam Kim, geliştirici notunda, 5:5 Takım ve Ölüm Maçı modlarının da yakında bir güncelleme ile oyuna geleceğini duyurdu. Aynı zamanda yakında oyuna yeni başlayanların, eğitim veya oyunları kaydetmesine ve paylaşmasına olanak tanıyan bir Tekrar Modu da oyuna eklenecek.

Son olarak, Battle Paso etkinliği 17 Eylül tarihine kadar devam edecek. Etkinlik süresince özel Çekiliş Kuponu alan katılımcılar, GeForce RTX 2080 grafik kartı, Seagate SSD 1TB veya sınırlı sayıda olan Shadow Arena Özel Ürünleri Paketi gibi değerli ödüllerden birini kazanma şansına sahip olacak.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki makaleCasper Via X20 Satışa Sunuldu!
Sonraki makaleOppo A53 Tanıtıldı!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.