PES 2017 Milano’da Ön Gösterime Çıkıyor

PES 2017 Milano’da Ön Gösterime Çıkıyor

PAYLAŞ

Konami bu yıl Milano’da oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finalini, UEFA Şampiyonlar Ligi eSpor etkinliğinin 2016 PES Dünya Finallerine ev sahipliği yapmak ve Pro Evolution Soccer Serisinin en yeni oyunu PES 2017’yi ilk kez göstermek için kullanacak.

Dünyanın en iyi PES oyuncuları 27 – 28 Mayıs tarihleri arasında KONAMI’nin aynı zamanda PES 2017nin erken versiyonunu göstereceği iki günlük bir turnuvada mücadele etmek için Milano’da toplanacaklar. Gamescom’un ünlü “En İyi Spor Oyunu” unvanını iki kez kazanan KONAMI sahaya önceki oyunların güçlü performansını temel alan, üst düzey maçlarda görülen kontrole odaklı oyunları ve yetenek ve olanakları yansıtan bir oyunla geri dönüyor.PES2017_Natural_Motion

PES 2017, FOX Engine oyun motoru bir kez daha, önemli oynanış yenilikleri ile seriyi yeni bir seviyeye çıkaracak oyunun özünü oluşturacak. PES 2017’deki temel odak diğer oyunculara karşı oynamanın verdiği eğlence üzerine kurulu ve tüm yeni özellikler de bu ruhu destekleyecek.

PES 2017 Gerçek Dokunuş Deneyimi

Yeni oyunun merkezinde ‘Gerçek Dokunuş’ özelliği olacak ve bu özellik pas verme veya kontrol etme yollarını gerçekçi biçimde yansıtacak. Farklı futbolcular pas için farklı teknikler kullanır, Gerçek Dokunuş özelliği de karmaşık top fiziğini ve pas ayağa değdiğinde kullanılan kontrol nüansları sayesinde bu teknikleri taklit edecek. Bu yeni sisteme yeni ‘Hassas Pas’ sistemi eşik edecek. Hassas Pas özelliği topa sahip olan futbolcunun yeteneğini dikkate alan Gerçek Dokunuş özelliğini tamamlayarak her bir pasın isabet oranını belirleyecek. Topun futbolcunun konumuna bağlı olarak hareketi ve pasın atıldığı futbolcunun konumu bu isabetin hesaplanmasında dikkate alınacak ve mükemmel bir pasla defansı yarmanın verdiği o kendine has heyecanı yaşatacak.

PES2017_First_Touch

PES 2017 Turnuva Ödülleri

Büyük Final öncesi 32 oyuncu arasında yapılacak maçlar UEFA Şampiyonlar Ligi festival alanının yakınında bulunan Terrazza Martini’de gerçekleşecek. Oyuncular 23,000 Euro’luk ödül havuzu için mücadele ederken turnuvayı kazanan 15,000 Euro ve UEFA Şampiyonlar Ligi Finali bileti kazanacak, ikinci ve üçüncü olan oyuncular ise 5,000 Euro ve 3,000 Euro’luk ödüllerin sahibi olacaklar.

PES 2017 hakkında daha fazla ayrıntıyı 14 Haziran’da başlayacak E3 fuarında açıklayacak.