Pis Yedili genç oyuncular için dönüm noktası oldu !

Pis Yedili genç oyuncular için dönüm noktası oldu !

PAYLAŞ

Büyük ilgi ile izlenen Show Tv’nin en çok rating alan dizilerinden Pis Yedili genç oyuncular için dönüm noktası. Kimilerinin yıldızı parladı, kimilerinin şöhreti arttı. Pis Yedili’nin oyuncu kadrosunda Eda Ece,Halil Babür,Melis Babadağ,Ümit Kantarcılar,Hazal Şenel,Melih Selçuk,Ahmet Yıldırım,Güneş Zavrak,Bükre Atala,Ecem Karavuş,Sezer Arıçay ve diğer yetenekli gençler var ; Ama en çok dikkat çeken bu oyuncular oldu.164219_584850898201103_1680276472_n
Kadir Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu bu dizi ile yıldızı parlayan daha sonra diziden ayrılan isimler oldu. Doğulu Fatih Harbiye’ye , Kaygılaroğlu Eski Hikaye’ye geçti. Çok yetenekli oyuncular. Simdi oyunculardan bahs etmek isterim.

Öncelike bu dizi ile büyük bir ün kazanan, başarısı ile göz kamaştıran Eda Ece dizinin başrolünde. Yeteneği,başarısı ve güzelliği ile büyük hayran kitlesine sahip olan,son zamanların en çok sevilen gençlerinden oldu. Eda Ece Kızım Için filminde de çok başarılı bir oyunculuk sergileyerek,beyaz perde de ne kadar iddialı olduğunu kanıtladı. Tebrikler hak ediyor gerçekten, Eda Ece aynı zamanda en iyi kadın oyuncu ödülünü alarak ta başarılı yolunu devam etti. Pis Yedili Eda Ece ‘nin ilk dizisi değil,bundan önce Bez Bebek,Hayat Bilgisi dizilerinde de kısa rol oynamıştı,ama asıl çıkışını Pis Yedili ile yakaladı. 996642_732041380158406_823991788_n
Melih Selçuk ‘ta Pis Yedili’ye yeni katılan yetenekli oyunculardan. Adını Feriha Koydum ile tanınan, gerçekten oynadığı her dizide başarı yakalayan oyunculardan.
Hazal Şenel tam bir komedi oyuncusu. Komediye inanılmaz yakışıyor. Selena,Türk Malı dizileri sevilen güzel genç oyuncu Pis Yedili’de mükemmel bir oyunculuk sergiliyor. Hazal Senel yeteneği ve başarısı eğer devam ederse bu yolda geleceğin en önemli komedi dalinda en iyi kadın oyuncularından olacak.
Melis Babadağ aslı tanıdığımız bir isim. Cam Kırıkları,Geniş Aile dizisinde az oynadı ama öz oynadı. Pis Yedili dizisinde iyi bir oyunculuk sergiliyor. Özellikle yüz ifadeleri,mimiklerinin çok iyi kullanan nadir genç oyunculardan. Ümit Kantarcılar ile çok iyi bir uyum yakaladılar bence.
Ümit Kantarcılar bugüne kadar bir çok dizide rol alan,rol aldığı her dizide başarılı bir oyunculuk sergileyen yetenekli bir genç. Çok önemli isimler le aynı dizide rol aldı. Komedi ve dram’da kendini gösterebilen oyunculardan. Tek eksik bence mimiklerinin o anki sahneye göre daha gerçekçi kullanmalı.
Bükre Atala ve Güneş Zavrak’a gelelim. Güneş Zavrak çok neşeli bir kişiliğe sahip,gerçekten rolunun hakkını veren yetenekli gençlerden. Pis Yedili’deki karakterini çok iyi canlandırıyor, önü ve yolu kesinlikle açık. Bükre Atala farklı bir yetenek. Yeterince kıymeti bilinmiyor bence, mimiklerini ve jestlerini inanılmaz iyi kullanan gençlerden,kısa bir eğitime sağmen böyle oyunculuk sergilemek her gençe kısmet olmaz. Güzel bir dizide başrolde oynasa özellikle drama’da kesinlikle geleceğin en önemli yıldızlarından olacak.
Burak Alkaş harikalar yaratıyor. Fazla söze gere yok, diziyi sırtlıyor bence. Aldığı ödülleri sonuna kadar hak ediyor. Halil Babür’ün hem oyunculuğu hem sesi güzel. Túrküleri ne kadar güzel,ne kadar içten söylüyor. Ekrana çok yakışıyor bence. Ecem Karavuş,Ahmet Yıldırım,Sezer Arıçay dizinin yan rolündeki çok yetenekli oyuncular. Biraz daha gelişimden sonra çok iyi bir oyunculuk sergeleyecekler hiç şüphem yok. Genel olarak böyle diziler harcanmamalı, bu kadar yeteneği bir dizide buluşturan yapımcı yönetmenler de tebrikler. Show Tv mantıklı davranmalı ve diziyi doğru günde devam ettirmeli. Tüm oyunculara başarılar dilerim,emeğinize sağlık