PlayStation 4, “Yukimura” 2.50 Sürümü Yayınlandı

PlayStation 4, “Yukimura” 2.50 Sürümü Yayınlandı

PAYLAŞ

Geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz Sony, Sistem Yazılım Güncellemesi Sürüm 2.50 “Yukimura” ile PlayStation 4’ü (PS4)dünyanın en güçlü ve sosyal ağlara çok daha efektif şekilde bağlı sistemi yapacak.

Sony, PlaysTation 4‘ün 2015’in ilk önemli güncellemesi, aralarında oyuncuların açma/kapama düğmesine tek dokunuşla oyunları neredeyse anında dondurup yeniden başlatmasına imkan veren ve büyük bir heyecanla beklenen Suspend & Resume fonksiyonunun gelişi de dahil olmak üzere, yeni bir özellik ve gelişmeler yelpazesini içeriyor.

Diğer başlıca özellikler arasında, hem Remote hem de Share Play’de 60fps aktarım ve geliştirilmiş kupa entegrasyonu da bulunuyor. Ayrıca, “Yukimura” ile Facebook arkadaş bulma ve özellikleri ile PS4 üzerindeki görüntüleri doğrudan Dailymotion üzerinde paylaşma becerisi de geliyor.

[ad id=”8414″]

Yukimura”, System Suspend & Resume fonksiyonunun hayata geçirilmesi ile dünyanın en güçlü konsolu üzerinde oyun oynamayı hiç olmadığı kadar konforlu hale getirecek. Bu özellik, Oyuncuların tek bir düğmeye dokunarak PS4’lerini oyun sırasında pürüzsüz şekilde durdurup oyuna tam olarak bıraktıkları yerden başlatmasına ve uzun oyun oturumlarını yarıda bırakmaksızın PS4’ün bekleme moduna geçirilmesine imkan veriyor. “Yukimura” kod adını taşıyan PS4 Sistem Yazılımı Güncelleme Sürümü 2.5, gün içerisinde Türkiye’deki oyunculara yayınlandı. (Güncelleme 12:50)