Popüler YouTuber Corey La Barrie, Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi!

Popüler YouTuber Corey La Barrie, Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi!

PAYLAŞ
Popüler YouTuber Corey La Barrie, Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi!
Popüler YouTuber Corey La Barrie, Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi!

YouTube’da 347 bin abonesi, Twitter’da 182 bin, Instagram’da ise 300 bin takipçisi bulunan Amerikalı sosyal medya ünlüsü Corey La Barrie, geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti. 10 Mayıs pazar gecesi gerçekleşen olay sosyal medya fenomeninin hayranlarını yasa boğdu. 25 yaşındaki genç YouTuber ürettiği içeriklerle pek çok kişinin kendisiyle birlikte eğlenmesini sağlamıştı. Büyük bir sporsever olan Corey La Barrie futbol, tenis ve basketbol oynamaya bayılırdı.

La Barrie’nin kardeşi Jarrad, Corey’nin öldüğünü 11 Mayıs’ta Instagram hesabından yaptığı paylaşımda doğruladı. Jarrad, Corey’nin arkadaşı Daniel Silva’nın sarhoşken araba kullandığını iddia etti, ancak bu bilgi yetkililer tarafından henüz doğrulanmış değil.

populer-youtuber-corey-la-barrie-trafik-kazasinda-yasamini-yitirdi

Aktarılan bilgilere göre ünlü YouTuber, dövme sanatçısı olan Daniel Joseph Silva’nın kullandığı aracın ön koltuğunda oturuyordu. Kazada ağır yaralanan Corey La Barrie, olay yerinde ve hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Los Angeles Polis Departmanı, Silva’nın olay yerinden kaçmaya çalıştığını ancak kazaya tanık olan insanların onu durdurduğunu açıkladı. Los Angeles Times gazetesinin yaptığı habere göre ünlü dövme sanatçısı, 10 Mayıs’tan bu yana tutuklu bulunuyor.

Jarrad, kardeşinin ölümüne ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bunu yazmak istemiyorum ama herkes yaşananları bilmeyi hak ediyor. Kardeşim Corey, dün gece sarhoş arkadaşının kullandığı bir arabanın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti. Bu şimdiye kadar yapmak zorunda kaldığım en zor şey. Sensiz bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Seni çok özledim. Her zaman isteyebileceğim en iyi ağabey olduğun için teşekkür ederim”

populer-youtuber-corey-la-barrie-trafik-kazasinda-yasamini-yitirdi

La Barrie’nin arkadaşlarından YouTuber ve aynı zamanda bir yazar olan Connor Franta, söyleyecek sözünün olmadığını ve haberi aldığında çok üzüldüğünü ifade etti. Ünlü vlogger ve müzisyen Tana Mongeau ise Corey’in şimdiye kadar tanıştığı en nazik insanlardan biri olduğunu ve kalbinin sevenleriyle birlikte attığını söyledi.

Popüler YouTuber 10 Mayıs sabahı yayınladığı videonun başlığını “Deleting This Video in 24 Hours” olarak belirlemişti. Doğum günü olduğundan ve doğum gününü nasıl kutlayacağından bahseden YouTuber izleyicilerini gerçekleştirecekleri canlı yayına davet etmişti. Ancak ne yazık ki kendisi bu videoyu silemedi ve izleyenlerle birlikte doğum gününü kutlayamadı.