Prison Break Yeni Bölümleriyle Ekranlara Geri Dönüyor!

Prison Break Yeni Bölümleriyle Ekranlara Geri Dönüyor!

PAYLAŞ

2005 – 2009 Yıllarında gönüllerde taht kuran Prison Break, yeni sezonuyla 2016’da ekranlara geri dönüyor.

Yaklaşık 42 ülkede gösterilen ve dünya çapında geniş hayran kitlesine sahip olan Prison Break, 7 yıllık bir aradan sonra geri dönüyor. Fox Channel’da 2005 – 2009 yılları arasında yayınlandığı döneme damgasını vuran Prison Break hayranlarına müjdeli haber kanal yönetiminden geldi.

Geçtiğimiz aylarda 5’inci sezonu ile yeniden ekranlara döneceği iddia edilen dizinin akıbeti hakkında bir açıklama yapan kanal, iddiaları doğruladı.

prison-break

[blockquote style=”3″]Dört sezon boyunca yayınlanan dizi, suçsuz yere mahkum edilen Lincoln Burrows‘un kardeşi Michael Scofield tarafından hapisten kaçırılmaya çalışmasını konu alıyordu. [/blockquote]

Prison Break Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin ana karakterleri Wentworth Miller ve Dominic Purcell‘in yer alacağı 5’inci sezon 2016’da yayınlanacak. Dizinin kesin tarihi hakkında bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies ve Amaury Nolasco gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu 40’tan fazla ülkede yayınlamış kısa sürede ilgi çeken dizi 4 sezonda yayınlanan 71 bölümü ile dünya genelinde milyonlarca izleyiciye ulaşmıştı.