Reynmen Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Reynmen Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

PAYLAŞ
Reynmen Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?
Reynmen Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Youtuber, sosyal medya fenomeni ve müzisyen kimlikleriyle tanınan REYNMEN takma adlı Yusuf Aktaş, 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’na nakil oldu ve eğitimini orada tamamladı. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde eğitimine devam etti. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yaptı son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamladı. Hayatına halen doğduğu yerde devam eden Reynmen, Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Video paylaşım sitesi Scorp üzerinden, canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı. Reynmen, şu an İnstagram ve YouTube üzerindeki takipçi sayısı ile Türkiye’nin en çok takipçiye sahip internet fenomenlerinden biridir. Dwayne Johnson, The Rock, Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi isimlerle bir araya gelerek çektiği videolar YouTube kanalında en çok ilgi gören videoları olmuştur.

‘’ELA’’ Şarkısıyla İzlenme Rekoru Kırdı

Ela isimli şarkısıyla daha önce Aleyna Tilki’ye ait 24 saatte en çok izlenen video rekorunu kırdı. İlk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte 3 milyon ve 24 saatten kısa sürede 12 milyon 479 binden fazla izlenen video, yayınlandığı günden bugüne kadar toplamda 225 milyon kez tıklanarak tüm rekorları alt üst etti. Dünyada da en çok izlenen videolar arasına girdi. Bu video klibi yayınlamadan önce “Eğer ilk gün 15 milyon izlenmezse İnstagram hesabımı kapatırım” diyerek oldukça iddialı açıklamada bulunan Reynmen ilk gün izlenme sayıları sonunda haklı çıktı.

Youtuber Olarak Ünlenen Reynmen, Güzel Sesi Sayesinde Şarkıcılığa da Başladı

Yakın çevresinin ve youtube kanalındaki hayranlarının etkisiyle şarkı söylemeye başlayan Reynmen, ilk olarak ‘’Biziz’’ ve ‘’Voyovoy’’ şarkıları ile ciddi bir dinleyici kitlesine ulaştı. 2019 yılında yayınladığı “Derdim Olsun” ise müzik listelerini alt üst ederek rekor üzerine rekorlar kırıyordu. Bu şarkının klibi o ana kadar ki en çok izlenen Türkçe video olmuştu. Şarkı şu ana dek 263 milyondan fazla tıklanma oranına sahip. Ardından ‘’Ela’’ isimli klibi ile tüm zamanların rekorlarını kıran Reynmen, yeni şarkısı ‘’Leila’’ YouTube kanalından yayınladı. Şarkı, ilk 10 dakikada 1 milyon dan fazla izlenme aldı. 3. Günün sonunda 16 milyondan fazla tıklanma oranına sahip bu şarkı yeni bir rekora imza atacak mı merakla bekleniyor.

Reynmen Şarkıları

“Biziz” (2017)

“Voyovoy” (2017)

“Toz Duman” (2018)

“Derdim Olsun” (2019)

“Sen Aldırma” (2019)

“Ela” (2019).

‘’Leila’’ (2020)

Kaynak : https://muzikmp3indir.com/sanatci-353-reynmen-mp3-indir