Roger Waters İstanbul’u Unutamadı

Roger Waters İstanbul’u Unutamadı

PAYLAŞ

Rock müziğin efsane isimlerinden Roger Waters, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda İstanbul’u övdü. ‘En ateşli kalabalık İstanbul’daydı’rogerWaters

Dünyaca ünlü sanatçı, ‘The Wall’ turnesi kapsamında 4 Ağustos’ta İstanbul’da verdiği konseri unutamadığını şu sözlerle anlattı, “Dünya turnesi kapsamında, en ateşli kalabalık İstanbul’daydı. En fazla ses İstanbul’dan çıktı. Orada ‘Hey You’ şarkısını çalıyorduk. Bir duvarın arkasındaydık. Kimse bizim çaldığımızı görmüyordu. Ama öyle bir ses vardı ki ekip arkadaşları olarak birbirimize baktık ve “Bu nasıl bir ses böyle?” dedik.

Kalabalık şarkının “Dont give in without a fight,’ (Kavgayı bırakma)” kısmında, çok derinden hissedebiliyordunuz. Sanki çatı üzerime yıkılacak gibi hissettik. Üzerimizde bir çatı filan da yoktu.”

YENİ ALBÜM MÜJDESİ

Son olarak 1992 yılında ‘Amused to Death’ albümüyle sevenleriyle buluşan Waters, röportajda tam 21 yıl sonra çıkaracağı albümünden de bahsetti.

Waters, “Yaklaşık 55 dakikalık bir albüm hem müziksel hem de teatral açıdan etkileyici olacak. Yaşlı bir adam ve genç bir çocuğun neden çocukları öldürdüklerini anlamaya çalışmasıyla ilgili…” dedi.

PAYLAŞ
Önceki makaleMotorola Moto G’i Tanıttı
Sonraki makaleBeklenen Gün Geldi, PS4 Satışa Çıktı!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.