Saklı Kalan dizisi iddialı geliyor !

Saklı Kalan dizisi iddialı geliyor !

PAYLAŞ

Bugüne kadar yayınlanmış dizilerin aksine çok farklı bir senaryo ile yayınlanacak olan Saklı Kalan dizisi iddial geliyor. Dizinin kadrosunda kimler var ? Küçük Kadınlar,Sudan Bıkmış Balıklar dizileri ile yıldızı parlayan,duruşunu hiç pozmayan,başarılı ve yetenekli oyuncu Burak Sağyaşar, Yabancı Damat dizisi ile sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip olan,her rolün üstesinden gelen yetenekli oyuncu Özgür Çevik, Issız adam filmi ile şöhreti yakalayan,genç ve kabiliyetli oyuncu Melis Birkan,Muhammet Uzuner,Burak Sergen ve Meral Çetinkaya başrolde. Meral Çetinkaya’nın değişimi inanılmaz olmuş. Tepeden tırnağa değişilmiş,10 yaş gençleşmiş sanki. Dizinin genel konusu intikam ve aşk’tır.

1452210_687446497945675_1054286418_n
Saklı Kalan Açığa Çıkarsa Artık Geri Dönemezsin…
Cevher Holding, ülkenin en büyük maden şirketlerindendir. Ailenin iki oğlundan küçük olanı Murat Cevher de bu holdingin patronudur… Annesi Sitare Hanım, eşi ve kızıyla sakin bir hayat yaşayan Murat Cevher, bir gün tesadüf eseri genç bir kadınla tanışır ve hayatı tamamen değişir… Bu genç kadına âşık olmasıyla, aslında bugüne kadar yaşadığı hayatın mutluluktan uzak olduğunu anlayacak olan Murat Cevher, aşkının bedelini çok ağır ödeyeceğini henüz bilmemektedir… Bir intihar, bir cinayet ve imkânsız bir aşk, tüm aile fertlerinin hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Başarılı kadrosu ile dikkat çeken,farklı senaryosu ile yola çıkan Saklı Kalan YAKINDA Show Tv’de başlayacak. Show Tv bu dizinin arkasında dursa çok iyi ratingler alacak bence. Teşekkürler