Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez’in kıymeti bilinmeli !

Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez’in kıymeti bilinmeli !

PAYLAŞ

Bir Aşk Hikayesinin genç aşıkları,medyadan ve magazinden uzak,oyunculuk performansları ile konuşulan genç yetenekler. Damla Sönmez ilk olarak Şubat dizisinde rol almıştı,oynadığı karakter zor bir karakterdi,ama hakkını vermişti. Bu dizide de gerçekten çok başarılı. Seçkin Özdemir kendini daim geliştiren bir bir genç. Al Yazmalım ‘da yıldızı parladı ama asıl başarıyı bu dizide yakaladı. Seçkin Özdemir ‘in ağlaması inanılmaz inandırcı. Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez çok iyi bir uyum yakaladılar,izleyici çok sevdi,sosyal medya çok konuştu. Ratingler bazı konularda önemli değil. Hep söyledim Bir Aşk Hikayesi rating dizisi değil. Diziyi sahiplenen Fan ailesini tebrik ederim,dizi için yapmadıkları kalmadı. Fox bu dizinin kıymetini bilmeli.1501747_629017873814854_1361727454_n

Seçkin Özdemir – 2000 senesinde Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. 2002 senesinde yapmaya başladığı “Brainstorm”isimli radyo show programı Kocaeli’de büyük ilgi gördü ve program 2004’e kadar devam etti. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak kalabalıklara performans sergiledi.
2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televizyon programı da yapmaya başladı. 2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı. 2 sene Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sundu ve ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı.
Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı.
2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırmıştır. Sanatçı son olarak Al Yazmalım isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynamıştır. 2013 yılı Mart ayında başlayan ve “I’m Sorry, I Love You” adlı bir Kore dizisinden uyarlanan “Bir Aşk Hikayesi” adlı dizide başrol olan Korkut Ali karakterini halen canladırmaktadır.

Damla Sonmez – Damla Sönmez, (d. 3 Mayıs 1987), Türk oyuncu. 2009 yılında Bornova Bornova filmiyle 46. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.
Türk televizyonunda birçok yapımda yer alan Damla Sönmez, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim gördü.
St. Joseph Lisesi’ni bitirdikten sonra Fransa’da Paris Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne devam etmektedir.