Genç oyuncular Demet Özdemir ve Ekin Koç ‘un büyük başarısı !

Genç oyuncular Demet Özdemir ve Ekin Koç ‘un büyük başarısı !

PAYLAŞ

Fox Türkiye bu sezon öyle bir dizi yayınladı ki belkide sosyal medyanın gözdesi oldu. Uzun zamandır benzeri yapılmayan,fantastik bir dizi Sana Bir Sır Vereceğim çok sevildi. Bir kaç oyuncusu hariç hiç tanınmayan oyuncu kadrosu ile başlarda ümit vermemişti. Bu dizi tutar mı? Tutmaz mı? Herkes ümitsizdi. Başarılı kadrosu,sağlam senaryosu,inandırıcı kurgusu ile dizi bir anda hem ratinglerde büyük başarı gösterdi hemde sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden oldu.1456697_187431898117040_2032892787_n

Esas meseleye geçmeden önce,dizinin yan kadrosundan bahs etmek isterim. Dila Danışman ve Berk Cankat beni çok şaşırttı. Doğruyu söylemek gerekirse böyle performanslar hiç beklemiyordum. Dila Danışman kötü bir karakteri canlandırdığı için çok sevilmedi,bence asıl başarı da budur. Çünkü zorlama kötü karakterler vardır,kötü olmak için çabalayan ama iyliği yansıtan. Dila Danışman rolünün hakkını fazlası ile veriyor. Berk Cankat’ın son bölümlerdeki performansı gerçekten çok iyi. Farklı bir oyunculuğu var Cankat’ın. Gerçek tebrikleri hak ediyolar. Esra Ronabar ve Murat Han hakkında fazla söze grek yok,çûnkü onlar oyunculuğu kanıtlayan gerçek oyuncular.

Burak Can,Ipek Bağrıaçık,Dilşad Şimşek ve Bora Cengiz yolun başına olan ama büyük bir azimle başarılı oyunculuk sergileyen gençler. Demet Özdemir ve Ekin Koç uyumu bence daha çok konuşulacak. Demet Özdemir çok değerli bir genç. Yetenekli olması ayrı çok saygılı biri. Ekin Koç ‘da farklı bir enerji var,bitmek tükenmek bilmeyen. Yüz mimiklerini çok iyi kullanıyor,ara sıra bazı kusurlar olsada görmezden gelinmeli,çünkü genel olarak oynadığı karakter aslında zor. Sırtlanması zor bir karakter. Ve hakkını vererek oynuyor. Demet Özdemir ve Ekin Koç için Sana Bir Sır Vereceğim dönüm noktası oldu. Bundan sonraki projelerinde başarılar dilerim.