Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin’in uyumu çok başka !

Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin’in uyumu çok başka !

PAYLAŞ

Güneşi Beklerken yıldızları Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin farkı!
Bildiğimiz gibi bu sezonun en önemli gençlik dizilerinden biri Güneşi Beklerken oldu. Genç yeteneklerle dolu kadrosu,aşk ve heyecan dolu senaryosu ile,müzikleri ve kurgusu ile çok sevildi. Dizie rol alan Yağmur Tanrısevsin ve Ismail Ege Şaşmaz gerçekten çok yetenekli oyuncular. Açıkçası Yağmur Tanrısevsin ‘den böyle oyunculuk performansı beklemezdim.1002615_528119570612774_881292680_n

Emir’in Yolu dizisinde çok soğuktu ve inandırcı değildi. Hani sadece para için oynayan ve oynadığı rolü yaşamayanlardan,ama bu dizide tüm düşüncelerim değişildi. Yetenekli olduğunu kanıtladı,ve inandırıcı oynadı. Rolünün hakkını veriyor. Emre Kınay dizinin vazgeçilmezi. Yılların oyuncusu,oynamayan yaşayan biri. Gelelim asıl meseleye. Hiç kuşkusuz bu sezonun birbirine en çok yakışan çîfti Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin. Çok farklı bir uyum bu,gerçekten onların sahnelerini izlemek çok keyifli ve çok etkileyici. Kerem Bürsin büyük bir karizmaya sahip olmasada,saygılı kişiliği herşeyden önemli. Gerçekten çok takdir ettiğim bir genç.

Yetenekli,başarılı ve samimi biri. Hande Doğandemir geleceğin en önemli starlarından olacak,hiç şüphem ve kuşkum yok. Sessiz oynayan ve içten oynayan biri. Mimiklerini ustalıkla kullanıyor,oynadığı sahnelerde izleyicileri ekrana çekiyor. Sen de Gitme dizisinden beri çok beğendiyim bir oyuncu ; ama bu dizi ile asıl çıkışını yakaladı bence. Saygılı,güzel ve güçlü yetenek. Tüm övgüleri hak ediyor bu çift. Altan Dönmez ‘e teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim,tebrikler.