Hande Doğandemir ve Kerem Bursin Oyunculuğu

Hande Doğandemir ve Kerem Bursin Oyunculuğu

PAYLAŞ

Kanal D’nin gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”de başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor.

Usta oyuncu Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni “Cihan” karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor.

Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getiren dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını Ayşe E. Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor.

Bu dizide özellikle Kerem Bursin ve Hande Doğandemir’in oyunculuklarına dikkat etmemiz lazım.

‘Güneşi Beklerken’ dizisinin Zeynep’i Hande Doğandemir ekranın en taze, güzelliği ve oyunculuğu ile en dikkat çeken isimlerinden biri . 28 yaşındaki güzel oyuncu her Pazar doğal ,samimi ve içten oyunculuğuyla bizi ekranların başına çiviliyor.

Güzelliği ve oyunculuğuyla yeni neslin parlayan yıldızlarından biri. Aslen Ankara’ lı olan güzel oyuncunun önü çok açık…

Güneş’i Beklerken dizisinde popüler ve şımarık lise öğrencisini canlandıran Kerem Bursin, yıllarca Amerika’da yaşadığı için farklı bir aksana sahip, spor yapmasının etkisiyle çoğu yaşıtına kıyasla fazlasıyla fit ve poz verirken profesyonel bir model gibi kendinden çok emin. Onun için spor bir yaşam biçimi adeta. Yemek yemek nasıl bir ihtiyaçsa onun içinde spor bir ihtiyaç. Kendi rolünde baya başarılı Kerem Bursin. Jestleri ön plana çıkıyor özellikle…

Emre Kınay’a da bir parantez açmak lazım. Usta oyuncu rolünü adeta yaşıyor…
Müzik konusunda da bir hayli başarılı dizi…Kurgu çok sağlam….Belki Salı gününde devam etseydi yayın hayatına , daha iyi reytingler alırdı. Bu kanalın hatası.

Sosyal Medyada da büyük bir hayran kitlesi var dizinin…Dizi her Pazar 20’de KanalD de…