Sönmeyen Yıldız, Hande Doğandemir

Sönmeyen Yıldız, Hande Doğandemir

PAYLAŞ

Hande Doğandemir deyince çok kişi Güneşi Beklerken ile tanıdı, ama oyuncunun önceki projelerdeki performansları var. Bir Bulut Olsam ile tanıdık aslında onu. Oyunculuk performansı ile gündemde olan, parlayan yıldız : Hande Doğandemir.

Hande Doğandemir Sönmeyen Yıldız !

Yetenekli olduğu daha o zamadan belli olan yeterince ön plana çıkmayan bir oyuncuydu, ilk adımlarıydı, heyecanlı ve mutluydu aslında. Hande Doğandemir ‘in işine karşı ne kadar sorumlu olduğunu herkes bilir. Gözleri pırıl pırıl saygılı bir kız vardı. Zaman geçti Kahraman’larda izledik, bu kez daha fazla izleyebildik. Diğer karakterinden farklıydı. Dizi kısa sürdü, güzel hikaye ve sağlam kadroya rağmen kanalın stratejik hataları diziyi bitirdi,izleyiciler üzüldü. Doğandemir hiç bos durmadı,hep çalıştı. Ve geldik Sen De Gitme dizisine, kimi zaman masum, kimi zaman öfkeli, saf karakter,duru güzellik ve büyük yetenek,e bunlar bir araya geldiğinde ortaya fazlasıyla büyük iş çıkıyor.

hande-dogandemir-120302

Mimikleri,jeslteri,beden dilini o kadar iyi kullandı ki, büyün çabası ve emeği takdire layikti. Bu kez devamlı olarak izledik Doğandemir’i. Sen De Gitme yazılmış ve ekrana gelen iyi dizilerden biridir,ister kadrosu ister hikayesi ile. Çekingen ve utangaç bir görünüş çizdi. Konuk oyuncu olarak bir çok dizide rol aldı, az ama öz oynadı her seferinde. Subat dizisinde oyunculuk dersi verdi Doğandemir, o karakteri taşıyabilmek canlandırmak çok zordu, büyük sınavdı. Hakkından geldi, fazlasıyla iyiydi. Ama Doğandemir ‘in kıymeti yeterince bilinmemişti, ödüle layik olan bir oyuncunun gündemde olmaması çok garipti. Çünkü şu an sıradan oyunculukları gündemi tamamen mesgul eden o kadar fazla oyuncu var ki. Hande Doğandemir özel hayatıyla değil hep oyunculuğu ile gündemde oldu,olmalı. Magazinden uzak durmak için fazlasıyla çaba gösterdi,gösteriyor. Ve Güneşi Beklerken oyuncunun kıymetini herkes bildi,herkes anladı,herkes gördü. Hande Doğandemir hem dramanın hem de komedinin aranan ve önemli yüzü.

PAYLAŞ
Önceki makaleAltın Bamya Ödülü Kime Verilecek?
Sonraki makaleApple Otomobillere Geliyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.