Güneşi Beklerken Başarılı Yolculuğuna Devam Ediyor!

Güneşi Beklerken Başarılı Yolculuğuna Devam Ediyor!

PAYLAŞ

Genç yetenekler.. Kabiliyetli oyuncular, gençlerin hayran olduğu dizi.. Güneşin Çocukları her hafta Güneşi Bekliyor.. Aşk var, hüzün var, heyecan var, müzik var.. Güneşi Beklerken Kanal D ‘nin vazgeçemeyeceği bir proje. Bu proje bir çok genç oyuncu için dönüm noktası oldu, bazılarının önünü daha da açtı.. Altan Dönmez, işinde her zaman başarılı olan biri,doğru seçimleri,doğru tercihleri ve izleyicileri ekrana çekmesi.

1175266_131641553673208_1850096326_n

Dizinin senaristliğini Gökhan Horzum üstlendi. Son bölümlerde senaryo konusunda problemler olsa da eminim düzelecektir. Sonuçta bir bölümde sadece bir oyuncuyu ön plana çıkararak diğerlerini arka plana atmayalım.. Kabiliyetli ve oyunculuğu kanıtlamış isimler Emre Kınay,Gökçe Yanardağ,Ebru Aykaç. Emre Kınay milyonların sevdiği bir isim, tiyatrodaki başarısı, dizilerdeki başarısı her daim takdir edildi.

Sektördeki ismini tertemiz koruyan biri. Tebrik ederim. Gökçe Yanardağ ekranlara çok yakışıyor. Drama dizilerinin aranan yüzü. Işine karşı çok sorumlu biri,tecrübeli, onu ekranlarda görmek çok güzel. Ebru Aykaç uzun zamandır dizilerde rol alıyor. Özellikle Binbir Gece dizisinde çok iyi oynamıştı. Medyadan,magazinden uzak işine bağlı bir oyuncu. Güneşi Beklerken ile daha fazla kişi tanıdı ve sevdi. Oyunculuk performansı her zaman çok iyi, bazı dizilerde az ve öz oynadı. Ece Dizdar,Gökhan Atalay başarılı isimler. Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin ‘in uyumu çok başka güzel,çok farklı, Zeynep ve Kerem aşkını ekrana bu kadar gerçekci bir şekilde yansıtmaları ; tüm övgüleri hakketdiler.

Hande Doğandemir çizgisini hiç pozmayan,duruşu koruyan,oyunculuğunu hep geliştiren, her dizide daha başarılı olan ve en önemlisi çok duyarlı biri. Kerem Bürsin ‘i bu dizi ile tanıdık ve sevdik. Samimi ve çok doğal biri, sevenlerine karşılı hep ilgili ve sevgi dolu, magazinden uzak durma çabasını kutluyorum. Çünkü genç oyuncuların ilk adımları, özel hayatları ile değil performansları ile çok konuşulmaları gerek. Kerem Bürsin doğru tercihlerle daha iyi yerlere gelecek. Bu ikilinin enerjisi müthiş. Ama son bölümlerde Zeynep ve Kerem sahnelerinin azalması izleyicileri üzmüş durumda, sahneleri artmalı kesinlikle. Yağmur Tanrısevsin son bölümlerin esas oyuncusu diyelim. Bu Tanrısevsin için büyük fırsat oldu, oyunculuğunu tam anlamıyla gösterme şansış buldu. Inkar edilemezki Yağmur Tanrısevsin duygusal sahnelerde çok başarılı, izleyiciyi inandırıyor. Özellikle son bölümde Emre Kınay’la olan sahnesinde resmen kendisi ile yarışıyordu. Çok özel sahne ve etkileyici diyaloglar. Büyük çaba gösterdi, ki takdiri de hak etdi. Oyunculuğunu daha da geliştirecek eminim, çünkü Adını Feriha Koydum ‘daki oyunculuğu ile bu dizideki oyunculuğu arasında dağlar kadar fark var.

Ismail Ege Şaşmaz’ın sahneleri kesinlikle artmalı, çok yetenekli bir genç oyuncu. Arka planda kalması çok yanlış. Hem başrolde hem yan rolde, karışık bir durum oldu. Ismail Ege de duygusal sahnelerde çok etkili ve başarılı, kıymeti bilinmesi gereken bir genç. Sahneleri artsa çok daha iyi bir oyunculuk sergileyeceğinden eminim, çünkü o ışık var. Ozan Osmanpaşaoğlu ‘nu yeniden ekranda görmek çok güzel. Kalbim Seni Seçti ile izleme fırsatı buldum Osmanpaşaoğlu’nu. Sonra Merhaba Hayat’ta oynadı ama dizi tutmadı. Ozan çok iyi performans sergilemişti Kalbim Seni Seçti’de, önü de o dizi açıldı, şimdi yine başarılı bu kez çok farklı karakter. Ozan Osmanpaşaoğlu ‘nun kitlesi de gitdikce büyüyor, aynı durumda yine onun da sahneleri artmalı artık. Izleyici tanıdı ve sevdi, kitlesi büyüdü, yeteneğini kanıtladı. Nilay Deniz,Merve Hazer ve Efecan Senolsun ‘unu da tanıdık bu dizi ile, ve beğendim. Çok yetenekli ve iddialı gençler. Sahneleri artsa çok başarılı performans sergileyecekler, Nilay Deniz özellikle son bir kaç bölümde ağırlığını ben de burdayım dedi. Azimli ve yetenekli. Gençlik dizilerinde tüm oyuncular ön planda olmalı. Sadece görünüş için değil, oyunculuk performanslarını daha iyi değerlendire bilmemiz için. Hepinizin yolu açık olsun.

PAYLAŞ
Önceki makaleLG G Pro 2 Resmen Duyruldu
Sonraki makaleHTC One Android 4.4.2 Güncellemesi Çıktı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.