LG G Pro 2 Resmen Duyruldu

LG G Pro 2 Resmen Duyruldu

PAYLAŞ

Mobil dünyanın en iyilerinden olan LG’nin bir süredir gündeme gelen cihazı G Pro 2 resmi olarak onaylandı. Cihaz MWC etkinliğinde tanıtılacak.

Koreli telefon üreticilerinden biri olan LG’nin eksi amiral gemisi modellerinden olan LG Optimus G Pro’nun devam modeli olan yeni cihazı LG G Pro 2, firma tarafından yapılan bir açıklama ile resmi olarak onaylandı. 24 ile 27 Şubat arasında gerçekleşecek olan MWC 2014 etkinliğinde tanıtılacağını da açıklamasına ekledi. Bir süredir sürekli gündemde olan bu cihazın beklenen özelliklerine bakalım.

LG G Pro 2 Özellikleri

1920 x 1080 yani Full HD çözünürlüğüne sahip 6 inç boyutunda bir ekran ile gelmesi beklenen bu cihazda Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisi bulunuyor. Bunun yanı sıra 3 GB RAM ile gelmesi beklenne bu cihaz hakkında yapılan açıklamada fiyat bilgisi veya özellikleri gibi konulardan bahsedilmemiş. Geçtiğimiz yılın MWC etkinliğinde tanıtılna LG Optimus G Pro’nun devam modeli tam bir yıl sonra tanıtılacak gibi görünüyor. Birçok kişinin merakla beklediği bu cihaz bakalım beklentileri karşılayacak mı.