LG G Pro 2’nin Özellikleri

LG G Pro 2’nin Özellikleri

PAYLAŞ

LG, G Pro 2 ile son derece başarılı bir ürüne imza atmış gibi duruyor. 5.9 inç FULL HD ekranı, tasarımı, telefonunun inceliği ve zarifliği cihaza LG G2’den miras kalmış.

Ekran özelliklerine baktığımız zaman LG G Pro 2’nin 5.9 inç’lik ekranı Full HD IPS ekranı telefonu Phablet sınıfına sokuyor. Piksel yoğunluğu 373 ppi olan cihazın ekranı son derece başarılı. Cihazın ekranı için gördüğümüz en canlı ekranlardan birisi LG G PRO 2’nin diyebiliriz. LG G Pro 2’nin en önemli özelliklerinden birisi 4K video kalitesinde çekim yapıyor olması.

LG G Pro 2’de Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisine yer verilmiş. 4 çekirdekli bu işlemci 2.26 GHz hızında çalışıyor. 3GB ram modülünün kullanıldığı LG G Pro 2’nin 3200 mAh’lık batarya kapasitesi standart bir kullanım süresi sağlayacak gibi duruyor. Cihaz 64GB’a kadar microSD kart desteği de sunmakta. LG G Pro 2’nin ağırlığı 172gr.

Piyasaya çıkış tarihi Nisan ayı olarak belirlenen ürünün fiyatına ilişkin henüz kesin bir bilgi yer almıyor. Cihazın fiyat bilgileri henüz paylaşılmamış olsa da tahminlerimiz fiyat ve performans oranında LG G Pro 2‘nin 2014’in en başarılı ürünü olacağını gösteriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK