HTC’nin Orta Segment Telefonu Desire 816

HTC’nin Orta Segment Telefonu Desire 816

PAYLAŞ

Tasarımı ve üstün performansı ile uygun fiyat etiketini birleştiren yeni orta segment HTC akıllı telefon ailesinin ilk üyesi HTC Desire 816 oldu.
MWC 2014 kapsamında tanıtılan ürün HTC’nin iddialı modellerinden birisi olmaya aday.

HTC Desire 816, HTC One ailesinin uluslararası düzeyde övgüler toplayan tasarım DNA’sının öğelerini süzgeçten geçirerek kullanıcıya sunuyor. Ayrıca HTC, Desire ailesi ile capcanlı, modern bir renk paleti ve yüksek kaliteli malzemeleri de sunuyor. HTC’nin en iyi tasarım iddiasi ile hem iç hem de dış tasarıma odaklanma çabasının rahatlıkla görüldüğü HTC Desire 816, kendisini HTC’nin şimdiye kadar çıkarmış olduğu en iyi fiyatlı akıllı telefonlardan biri yapacak pek çok gelişmiş özelliğe de sahip.

Yepyeni bir görüntüye sahip olan HTC Desire ailesinin bu ilk ürünü, HTC’nin ikonik çift-ön hoparlörleri ve muhteşem bir ses kalitesi sunan HTC BoomSound özelliği ile donatılmış. Ayrıca HTC BlinkFeed de son derece geniş olan 5,5 inç ekranda kullanıcıların en son haberler ve sosyal medya postları ile kullanıcılarını güncel tutuyor.

İki güçlü kamerası ile HTC Desire 816, fotoğraf severler için de ideal bir seçenek. 13 MP arka kamerasını tamamlayan HTC Zoe ve otomatik video önizleme seçeneklerinin yanı sıra, 5 MP ön kamerası ile de hem selfienizi hem de çok yüksek kaliteli manzara fotoğrafları çekmek için mükemmel bir cihaz.

Dört çekirdekli 1,6 GHz işlemci ve 4G LTE özelliklerine sahip HTC Desire 816, kullanıcılara birinci sınıf hız ve güç sunuyor. Tam donanımlı oluşuyla da internette gezinirken oyun oynarken ya da bir uygulamadan ötekine geçerken en hareketli yaşam tarzlarına dahi ayak uydurabiliyor.