Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi dizileri harcanmamalı !

Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi dizileri harcanmamalı !

PAYLAŞ

Geçen hafta yazdığım yazıdada belirtmiştim Fox Tv ‘nin dizileri 2 sezondur en çok izlenenler arasında. Onlardan Karagül,Fatih Harbiye ve Umutsuz Ev Kadınları en iyi rating alanlar, ama sosyal medyadaki etkileri ve fan ordusu az ve zayıf. Ama Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi ratingleri az olan, lakin sosyal medyada mükemmel bir hayran kitlesine sahip olan diziler.sana_bir_sir_verecegim_19_bolum_3_fragmani_h6342

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin tüm oyuncuları çok başarılı ve çok yetenekli. Öne çıkan isimlerden Demet Özdemir,Ekin Koç,Berk Cankat,Dila Danışman,Burak Can ve Bora Cengiz yetenekli oyunculukları ile göz kamaştırıyorlar. Esra Ronabar ve Murat Han dizinin en önemli en önem en tecrübeli isimleridir,onların yeri tabiikide ayrıdır. Sana Bir Sır Vereceğim ‘de sadece bu oyuncular yok, tüm oyuncuları gerçekten çok yetenekli.

Fantastik türde olan dizi kısa sürede sosyal medyanın fenomeni oldu. Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez ‘li Bir Aşk Hikayesi ise ilk bölümden itibaren çok beğenildi. Kadrosu,senaryosu,kurgusu herşeyi çok iyi bir dizi olduğunu hep kanıtladı. Damla Sönmez ‘i Subat dizisinde izlemiştim orda da çok iyi bir oyunculuk sergilemişti. Seçkin Özdemir başarılı oyunculuğu ve yeteneği ile zaten tüm övgüleri hak ediyor. Fox Tv geçen günlerden Sana Bir Sır Vereceğim ‘in bitmeyeceğini açıkladı,ki bu haberi ben önceden verdiğim zaman bana yalancı demiştiler. Herşeyin başı Fox’tur.

Bu iki güzel dizi bitmemeli, hayranları isyanda. Fox Tv bu 2 diziyi harcarsa çok şey kaybeder,en esası ise izleyicilerini kaybeder. Teşekkürler okuduğunuz içîn.