Sana Bir Sır Vereceğim dizisine yapılan büyük haksızlık ! Finale doğru !

Sana Bir Sır Vereceğim dizisine yapılan büyük haksızlık ! Finale doğru !

PAYLAŞ

Sana Bir Sır Vereceğim dizisine yapılan büyük haksızlık ! Finale doğru !

Yine Fox Tv.. Yine erken final.. Izleyicilerin büyük beğeni ile izlediği ve özel bir hayran kitlesine sahip olan dizi Sana Bir Sır Vereceğim.. Başrolden yan rollere kadar herkes başarılı oldu, sosyal medya da büyük etki yaratan, gerçek bir fantastik dizisi olarak Türkiye için ilk olan, kurgusu ve müzikleri ile de büyük dikkat çeken proje. Dizi bu hafta final yapıyor. Hem de iyi rating almasına rağmen. Fox Tv‘nin dizilerini değerlendirdiğimde Karagül hariç Sana Bir Sır Vereceğim ‘den daha iyi rating alan dizisi yok. Bu kadar dizi dururken neden SBSV ? Pazar gecesini iyi sonuçlarla kapatıp kanalın yüzünü güldürmesine rağmen neden SBSV ? Sorular çok, cevaplar nerdeyse yok.

sana-bir-sir-verecegim-4-bolum-fragma(1)

Sana Bir Sır Vereceğim ‘in erken final kararına hayranları ve dizinin ailesi çok üzüldü. Beklenmedik bir karardı final. Daha anlatılacak çok şey varken, senaryo doğru şekilde toparlansaydı dizi 2 sezondan bile fazla devam edebilirdi. Çünkü fantastik dizilerde senaryo tükenmez, her türlü değişiklikler mümkündür, Dizinin yapımcı ne diziyi bitirme ne de başka kanala geçirme yetkisine sahip değildir. O yüzden dizinin bitmesinde yapımcıyı suçlamamız büyük hata. Kanalın yanlış yayın politikası ve dizinin arkasında yeterince durmaması diziyi bu noktaya getirdi. Ki her şeye rağmen dizinin ratingleri iyi, sosyal medyada hep gündemde. Dizinin bitmesi için önemli bir sebeb yoktu. Senaryoda evet problemler vardı, bu inkar edilemez, ama toparlanması zor değildi. Izleyici bu diziyi benimsedi ve sevdi.

Her bölümü merakla bekledi, her hafta hatta her gün TT çalışmaları yaptılar ve gündemde oldular. Sana Bir Sır Vereceğim hayranları değil ailesi oldu. Dizinin bitmemesi için ellerinden geleni yaptılar. Başlattıkları kampanyalar da ayrı dikkat çekmişti. Fox Tv 2 sezondur zirvenin ortağıydı. Dizleri hep çok izlenenler listesindeydi, ama yaptığı hatalar kanalı büyük düşüşe geçirdi. Sadece elinde Karagül dizisi var, ama yetermi ? Tek dizi ile büyük ve iddialı kanal olunurmu ? Fox’un yeni dizilerinden umutlu değil. O Hayat Benim ‘in tutma şansı var, Not Defteri de yeni gençlik dizisi, ki bu kadar büyük bir nefret kazandıktan sonra o dizi izlenirmi ? Ben izlenmesini isterim, çünkü gençlik dizilerine hep desteğim sonsuz. Ama bir kanal düşünmeli ki izleyicidi olmadan kanal olmaz, izleyici olmadan zirve olmaz. Kanalı zirveye taşıyan izleyicidir, bu yûzden izleyicilere karşı ilgili ve saygı olmak zorundadır kanallar. Sana Bir Sır Vereceğim gençler için farklı bir yerdeydi. Sosyal medyada o kadar büyük bir sevgi var ki inanılmaz.

Alternatif dizi değil SBSV. Çünkû TV’de şu an sadece 3 gençlik dizisi var. Güneşi Beklerken, Pis Yedili ve Sana Bir Sır Vereceğim. Pis Yedili başka gün yayınlanıyor. Güneşi Beklerken ‘in kendi kitlesi var, güçlü bir kitle. Sana Bir Sır Vereceğim ‘in oyuncularını tebrik ve takdir ediyorum, hayranlarına karşı her zaman saygı ve sevgi dolu oldular. Yani dizi bitse bile bu ailenin dağılacağını hiç sanmıyorum. Tüm ekibin,oyuncuların,çalışanlar,arka planda olan herkesin emeğine sağlık. Ruhunuza ve kalbinize sağlık. Bugüne kadar elimden geldiği kadar destek oldum, herkese çok teşekkür ederim.

NOT : Her dizi böyle bir aileye sahip değildir !