Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün! Bu çift çok konuşulacak !

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün! Bu çift çok konuşulacak !

PAYLAŞ

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün dönüyor. Bu çift çok konuşulacak ! Kara Para Aşk ‘ın çekimleri başladı. Oyuncu kadrosu netleşiyor gitdikçe. Yine aşk, yine hüzün, yine heyecan. Başrole öyle isimler var ki.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek başrolde. Bu haberi ilk duyduğumda çok sevindim, iki çok beğendiyim oyuncu. Tuba Büyüküstün ; Ihlamurlar Altında ile büyük beğeni kazandı ; Asi ile milyonları kendine hayran bıraktı; Gönülçelen ile oyunculuğunu tam kanıtladı.

994122_636200596447916_2019225755_n

Çok kabiliyetli,medyadan uzak, her işinde başarılı bir oyuncu Büyüküstün. Duygusal sahnelerdeki performansı mükemmel, drama dizilerinin vazgeçilmez ismi. O aşkı o duygu izleyiciyi çok başarılı ve gerçek bir şekilde yansıtıyor. Tuba Büyüküstün kendi kulvarının en başarılı isimlerinden.

Engin Akyürek ; Türkiyenin Yıldızları ile dikkat çekti, Yabancı Damat ile beğeni kazandı, Bir Bulut Olsam ile büyük kitleye sahip oldu, Fatmagülün Suçu Ne ? Ile milyonların gönlünde taht kurdu. Maalesef sonra ekranlara ara verdi. Hayranların büyük özlemi ve sevgisi var. Kabiliyetli oyuncu, saygılı duruşu, koruduğu çizgisi ve medyadan uzak olması takdiri her zaman hak etdi. Iki isim de medyadan uzak ve çok başarılı. Drama dizilerin en önemli iki ismi. Bence çok güzel bir uyum yakalayacaklar, yine arap ülkelerinde çok ses getirecek bir proje olacak. Rating sonuçları belli olmaz. Ama dizi kadrosu ve konusundan belli ki çok sevilecek.

Aynı zamanda dizide Ilkin Tükekçi, Tuvana Türkay , Nebahat Çehre ve Erkan Can rol alacak. Ratingi bol olsun,yolu açık olsun. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek ‘in başrolde olması izleyicileri çok sevindirdi. Hayranlar shoplar yapmaya başladı, hayran sayfaları açmaya başladı. Tebrik ederiz, beklediğimize değdi.

Dizi Atv ekranlarında yayınlanacak. Ay Yapım ‘ın iddialı projesinin senaristleri Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat oldu, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturacak. Başarılar