Kara Para Aşk Dizisi İzleyicileri Ekrana Kilitliyor!

Kara Para Aşk Dizisi İzleyicileri Ekrana Kilitliyor!

PAYLAŞ

ATV ‘de yeni başlayan Ay Yapım imzalı Ahmet Katıksız’ın yönettiği ve ilk bölümünden izleyicileri ekrana kilitleyen Kara Para Aşk.

Heyecan ve aşk dolu hikayesi, başarılı oyuncu kadrosu,dikkat çeken müzikleri ile Kara Para Aşk ratinglerde her hafta yükseliyor. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün faktörü var. İlk baslarda bu kadar çok uyumlu olacaklarını hiç düşünmemiştim ama izledikkten sonra o duygu, o aşk o kadar gerçekçi bir sekilde yansıdı ki inanmamak mümkün değildi. Engin Akyürek oyunculuğunu çok geliştirmiş, özellikle Fatmagülün Suçu Ne? Dizisinde mimikleri ile problemi olan oyuncu bu problemi aşmış. Sesi, beden dilini kullanışı,mimikleri ve genel oyunculuğu fazlasıyla iyi.

Tuba Büyüküstün ‘e soğuk ve mimiksiz oynuyor diyorlar,kesinlikle katılmıyorum. Bunu demek için diğer dizilerini izlememem gerek ki, Asi dizisinde devleşen oyunculuğu herkesin aklındadır. Sadece Büyüküstün’ü intikam dizilerinden çok Gönülçelen dizisindeki canlandırdığı karaktere yakın karakterde yeniden görmek isterim. Devleşen bir güzellik var, Tuba Büyüküstün çok güzel bir kadın,basarılı ve duruşu ile örnek olan biri. Tuba-Engin uyumu sevildi ve beğenildi, ikilinin beraber sahneleri tam bir heyecan fırtınası.

1978707_710674242287422_654134804_n

Bu iki oyuncunun yanı sıra kadro tüm yetenekleri bir araya getirmiş. Nebahat Çehre‘nin usta oyunculuğu, Tuvana Türkay‘in geliştirdiği ve üzerine çok şey kattığı o basarılı oyunculuk performansı, Tansu Taşanlar ve Emre Kızılırmak’ın gerçekçi olması için büyük çaba gösterdikleri oyunculukları, Deniz Barut ve Selin Ortaçlı’nın da geliştirdiği ve dikkat çeken performansları. Ilkin Tüfekçi ‘nin oyunculuğu tek kelimeyle mükemmel. Her dizide bu oyuncu o kadar doğal ve içten oynuyor ki sempati daha da artıyor. Ali Yörenç Kuzey Güney’den sonra bu dizide, yetenekli ama ön plana çıkmaması oyunculuğunu geri plana atıyor. Haliyle dikkat çekmiyor. Heyecan dolu senaryosu ile ratingleri daha da yükselecektir.