Sony Xperia Z4, CES 2015 Öncesi Görüntülendi

Sony Xperia Z4, CES 2015 Öncesi Görüntülendi

PAYLAŞ

CES (Consumer Electronics Show) 2015 kapsamında Sony tarafından resmi olarak tanıtılması beklenen Sony Xperia Z4 görüntüleri sızdı. Geçtiğimiz günlerde hacklenen Sony, tüm çalışmalarına rağmen Xperia Z4’ün sızmasına engel olamadı.

Önümüzdeki ay Las Vegas’ta düzenlenecek ve teknoloji dünyasını bir araya getirecek olan Consumer Electronics Show 2015‘in en etkili firmaları arasında olması beklenen Japon teknoloji devi Sony, geçtiğimiz günlerde yayınladığı açıklamayla 5 Ocak’ta düzenleyeceği basın toplantısını etkinliğe katılacağını duyurmuştu. Sony tarafından düzenlenecek olan bu basın toplantısının detayları açıklanmamış olsa da, firmanın başta merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Sony Xperia Z4 olmak üzere birçok yeni cihazı etkinlik kapsamında görücüye çıkması bekleniyor.

Xperia Z4‘ün de yer alacağı birçok merak edilen cihazın resmi olarak tanıtılacağı Consumer Electronics Show 2015’e henüz haftalar olsa da Sony’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonundan ilk görüntüler gün yüzüne çıktı. Son günlerde Sony’nin başını ağrıtan sızıntılar sonucu gün yüzüne çıkan bu görüntülerin Sony Pictures Entertainment yöneticisi George Leon tarafından Sony CEO’su Michael Lynton’a gönderildiği ve ikilinin Xperia Z4’ü geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni James Bond filmi Spectre‘de kullanmayı tartıştıkları belirtiliyor.