Sony’den 2014 Model 4K TV Deneyimi

Sony’den 2014 Model 4K TV Deneyimi

PAYLAŞ

Yeni Sony televizyonlar, mükemmel görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra One Flick Eğlence ve Canlı Futbol Modu gibi birbirinden cazip özellikler içeriyor.

 

Mükemmel görüntü kalitesi ve olağanüstü güçlü sesi bir araya getiren Sony, yepyeni BRAVIA 4K UHD ve Full HD TV serisi ile sinema kalitesini evlere taşıyarak, izleyicilere bambaşka bir televizyon izleme deneyimi sunuyor. Tüketicileri cezbedecek çok sayıda yeni özelliği de içinde barındıran, Mayıs ayında piyasaya sürülecek olan yeni 4K[1] UHD ve Full HD TV serisi Çırağan Palace Kempinski’de, 30 Nisan tarihinde düzenlenen basın lansmanıyla görücüye çıkarıldı.

 Etkinliğin açılışında konuşma yapan Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Hiroshi Kikuchi, Sony’nin diğer teknoloji şirketlerinden farklı bir yere konumlandığını ifade etti: “Biz mühendisiz ama aynı zamanda müzisyen, yönetmen, oyuncu ve sanatçıyız. Birlikte de tek bir bütün olarak çalışıyoruz. Ürünümüz bir TV, şarkı veya film olsa da başarısını ürün özelliklerindeki rakamlara veya pratiklere bakarak ölçmüyoruz. Başarısını insanlara hissettirdikleriyle ölçüyoruz. ‘Mercekten göze’ teknolojisinin gücü ile en iyi detayları sunabiliyoruz. Sony 4K televizyonunda gerçek bir 4K içeriğini izlemek insanı şaşırtacak, “wow” dedirtecek deneyim. İzleyiciler, görüntüdeki detaylar sayesinde ışığın altında dans eden toz taneciklerini bile fark edebilir.”

 4K içeriğin yaygınlaşması için yaptıkları çalışmalara da değinen Kikuchi, “Sony olarak, 4K içeriğin izlenebileceği görüntü ortamlarını artırarak evlerde 4K izleme deneyimini zenginleştirmeye devam ediyoruz. Yeni televizyonlar, ev sinema projektörleri ve video modelleri de büyüyen 4K ürün gamına katıldı. Aynı zamanda kullanıcıların 4K içeriğin zevkine varabileceği farklı yolları da artırıyoruz. 4K izleme deneyimini evlerde zenginleştirmek için mevcut 4K içeriğinin çeşitliliğinin ve içeriğin izlenebileceği ortamları da artırmak çok önemli. Bu hedeflere ulaşmak için Sony olarak 4K video ve fotoğraf görüntü hizmetleri gibi farklı girişimlerde de bulunuyoruz.” şeklinde konuştu.

BİR CEVAP BIRAK