Spotify Yeni Görünümüyle iPad’de

Spotify Yeni Görünümüyle iPad’de

PAYLAŞ

Spotify iPad’deki yeni görünümü ile müzikseverle buluşuyor. Spotify yeni iPad güncellemesi ile müzik koleksiyonlarını kaydetme, düzenleme ve tarama kolaylığı sunuyor.

Spotify, giderek daha fazla kişinin evde müzik dinlerken yeni bir platform olarak tabletleri tercih etmesinden yola çıkarak iPad’deki yeni görünümünü müzikseverlere bir güncelleme ile sunuyor. Spotify, müzikseverlerin mobil platformdan ve masaüstünden bildiği karanlık temasını, yenilenmiş tipografisini ve yuvarlak ikonografisini tablete taşıyor. Spotify, iPad güncellemesi ile müzik dinleme keyfini iPad’e taşınmış oluyor.

 

Yeni gelen güncelleme ile yeni görüntüsünün yanında bir çok yenilik getiriyor. Spotify’ın elindeki veriler; yeni müzikler keşfetme, arşivleme ve kaydetme konusunda tabletlerin en popüler platformlardan biri olduğunu gösteriyor. Müziği yönetmek için farklı bir seçenek arayışında olanlara iPad güncellemesi ile yeni bir müzik keyfi sunuyor. Estetik görüntüsünün yanında, iPad üzerinden en sevilen müzikleri kaydetmek, düzenlemek ve arayabilmek artık daha kolay ve keyifli hale geliyor.

Her şey tek bir yerde ve aynı anda tüm platformlarda yer alıyor. Kişisel müzik koleksiyonunuzu oluşturmak artık çok daha kolay. Spotify Ürün Müdürü Dave Price, “’Müziklerin’ iPad’in en mükemmel özelliği” diyor. “Kullanıcılarımız bize müzik arama, arşivleme ve kaydetme konusunda en sevdikleri cihazlardan birinin tablet olduğunu söylüyor. Yeni tasarımımızla, iPad kullanıcılarımız her türlü müzik hizmetini en iyi görünümde deneyimlemenin tadına varabilirler- Kolayca kullanılabilen ve tüm cihazlar arasında tutarlı bir görünüm.”

 

Spotify’in iPad yeni versiyonunu bugünden itibaren App Store’dan indirilebilirsiniz.