SteelSeries Ailesi Eğlence Dolu Etkinlikler ile Büyümeye Devam Ediyor

SteelSeries Ailesi Eğlence Dolu Etkinlikler ile Büyümeye Devam Ediyor

PAYLAŞ
Gezegende-steelseries-ailesi-eglence-dolu-etkinlikler-ile-buyumeye-devam-ediyor

SteelSeries Ailesi Eğlence Dolu Etkinlikler ile Büyümeye Devam Ediyor! Evde kalma sürecinde birçok insan oyunlara ve sosyal mecralara daha fazla ilgi göstermeye başladı. SteelSeries bu zorlu süreçte oyunculara destek olmak için onları sevdiği isimler ile buluşturacağını açıkladı. Birçok influencer ile düzenlenecek olan çevrim içi oyun etkinlikleri yakın zamanda başlıyor! Aynı zamanda teknoloji devi marka, yayın dünyasına yeni adım atanlara destek vermek için de bir kampanya başlatacağını da duyurdu. 

Oyun dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yer alan SteelSeries, oyuncuları sevdiği isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyanın maruz kaldığı bu zorlu süreçte, oyuncular hem sevdikleri isimlerle buluşup keyif dolu dakikalar geçirirken hem de birçok ödül kazanma şansı elde edecekler.  

11 Nisan tarihinde oyun dünyasının sevilen isimlerinden Can Sungur, Pelin Baynazoğlu, Tuna Akşen ve Mete Özbey ile düzenlenecek olan çevrim içi oyun turnuvaları serisinin ilk oyunu Monopoly olacak. Influencerlar birbirlerine meydan okuyarak rekabetin bir parçası olacak. Her birinin takipçileri oyun esnasında destek sağlayabilecek ve aynı zamanda bu şekilde en güzel SteelSeries ürünlerini kazanma şansı elde edebilecekler.  

Bu sevilen isimler ile birlikte düzenlenen etkinlikle, dört isimden kazanan tarafın takipçilerine hediyeler dağıtılacak. Bu hediyeler arasında ise son zamanlarda en çok beğenilen oyun mouse’u Rival 3, kısa bir sürede oyuncuların gözdesi olan Apex 3 oyun klavyesi, Artics 1 oyuncu kulaklığı ve Qck Medium olacak. Bu gözde SteelSeries oyuncu ekipmanlarından üçer tane hediye verilecek. Oyuncular, sevdikleri isimleri destekleyip keyif dolu zaman geçirirken eğer destekledikleri isim Monopoly oyununda sona kalmayı başarırsa kaybeden isimlerden gelecek SteelSeries ürünlerini kazanma şansı yakalayacaklar. SteelSeries yayıncılarının bu tatlı rekabetine tanık olmak için takipte kalın! 

SteelSeries yayın dünyasına yeni giren isimlere destek olacak 

Son zamanlarda daha çok gündeme gelen yayın dünyası da gelişme göstermeye ve yeni isimler kazanmaya devam ediyor. SteelSeries, yayın dünyasına yeni adım atan ve yükselmek isteyen oyunculara özel yeni bir destek kampanyası başlatacak. Bu destek kampanyası kapsamında yayıncılara birkaç şart sunulacak. Bu şartları yerine getiren yayıncılar arasından seçilen isimlere ekipman desteği yapılarak, yayın dünyasında yükselmeleri için yardımcı olunacak.  

Şartları yerine getirip, kendini kanıtlayan yayıncılar birçok özel ekipman desteği elde edebilecek. Bu özel kampanyadan yararlanmak isteyen oyuncular, detayları öğrenmek için SteelSeries influencerlarını ve markanın sosyal medya hesaplarını takip ederek ilerleyen günlerde daha fazla bilgiye sahip olabilecekler.