TP-LINK, Akıllı Telefon Pazarına İlk Adımı Atıyor

TP-LINK, Akıllı Telefon Pazarına İlk Adımı Atıyor

PAYLAŞ

Dünya kablosuz ağ ürünleri pazarında yüzde 43 pazar payı ile lider olan TP-LINK, yeni vizyonuyla mobil cihaz pazarında büyük bir atılım yapıyor. Şirket, Neffos adlı ilk modeli ile akıllı telefon pazarına da giriyor.

İlk akıllı telefon modeli Neffos’u Şubat ayında dünya çapında piyasaya sunacağını açıklayan TP-LINK, hem akıllı hem basit olan Neffos ile kullanıcı dostu bir akıllı telefon tasarladı.
TP-LINK Başkanı Jeffrey Chao “Neffos’u geliştirmekteki esas niyetimiz, insanlar ile cihazlar arasında sorunsuz bir bağlantı kurarak benzersiz bir dijital deneyim yaratmak” dedi.

nefos

Telekomünikasyon sektöründeki mevcut teknolojileriyle TP-LINK, insana en uygun tasarım konusunda mümkün olanın en iyisini yapmak için çalışıyor. TP-LINK’in, kullanıcılar için ideal bir dijital ekosistem oluşturulması amacıyla akıllı cihazlarla bağlantı kurması açısından, akıllı telefon çok büyük bir adım.

Chao “Gelecekte, kullanıcılar için ilgili cihazları otomatik olarak etkinleştirmek ve kontrol etmek amacıyla farklı ortamlarda akıllı tanımlama yeteneği oluşturmak istiyoruz. Akıllı telefonlarımız aracılığıyla kullanıcılar, evde bulunan cihazlarına daha yakın bir bağlantı elde edecekler” diyor.