TP-LINK’ ten Yeni 4G Bağlantı Cihazı

TP-LINK’ ten Yeni 4G Bağlantı Cihazı

PAYLAŞ

 TP-LINK, 4G destekli taşınabilir WiFi paylaşım cihazı M7350’yi duyurdu. Bu yıl içinde satışa sunulacak olan TP-LINK M7350’ye bir SIM kart takarak 4G hızında kablosuz interneti 15 cihaza paylaştırmak mümkün. 

Kablosuz ağ pazarının lider markası TP-LINK, Türkiye’de bu yılsonuna kadar hizmete girmesi planlanan 4G’yi destekleyen yeni ürününü duyurdu. M7350 model cihaz, hem çok şık hem de çok rahat taşınabilir bir ürün. Aynı anda 15 cihaza birden 4G’li interneti paylaştırmayı sağlayan ürün, güçlü pili sayesinde 10 saate kadar çalışabiliyor.

İçine takılan 4G destekli SIM kart ile çift kanallı bir kablosuz ağ oluşturan M7350, 150Mbps indirme, 50Mbps yükleme hızlarına ulaşabiliyor. Aynı anda 15 kullanıcıya 4G kablosuz paylaşım sağlayan ürün, cep tipi tasarımı ile her yere rahatça taşınabiliyor. 2500mAh gücündeki pili sayesinde 10 saate kadar elektrik desteği olmadan çalışabilen M7350, başta seyahatler olmak üzere mobil yaşayanlar için iyi bir yol arkadaşı niteliğinde.

M7350-tp-link

TFT Ekran, Mikro SD Kart Bağlantısı… 

TP-LINK M7350, 4G desteğinin yanı sıra kullanımı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok özelliğe sahip. Yenilikçi TFT ekranı sayesinde bağlantı ve cihaz gücüne ilişkin bilgiler rahatlıkla takip edilebiliyor. Cihaz üzerindeki ekranda bağlantı tipi (4G, 3G vb), sinyal kuvveti, mesajlar, pil ömrü gibi bilgiler yer alıyor ve kullanıcılar tarafından kolayca görülebiliyor.

M7350’yi diğer hotspot ürünlerinden ayıran özellik ise mikro SD kart yuvasının bulunması. Cihaza 32GB’a kadar mikro SD kart takılabiliyor. Bu sayede SD karttaki dosyalar (fotoğraf, müzik, video, vb) WiFi ağındaki diğer cihazlarla kolayca paylaşılabiliyor. Üstelik bu paylaşım 4G hızında yapılabiliyor.

Kullanımı son derece kolay olan ürüne 4G özellikli bir SIM kart takılarak her yerde 300Mbps çift kanallı bir WiFi erişim alanı oluşturulabiliyor. Tablet, akıllı telefon, taşınabilir bilgisayar, oyun konsolu gibi farklı cihazlar ya da aile, arkadaş gibi farklı kişilerle bu ağ paylaşılabiliyor. Küçük ve şık tasarımı ile her yerde kullanılabilen ürün, bu yıl içinde Türkiye’de de satışa sunulacak.