Türk Telekom K8 Satışa Sunuldu

Türk Telekom K8 Satışa Sunuldu

PAYLAŞ

Türk Telekom, yeni akıllı telefonu “Türk Telekom K8′ uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor. Türk Telekom markalı 4.5G uyumlu en uygun cihaz olan Türk Telekom K8, 599 TL peşin fiyatla raflardaki yerini aldı.

Türk Telekom markalı 4.5G uyumlu en uygun cihaz olma özelliği taşıyan Türk Telekom K8, 599 TL’lik avantajlı satış fiyatıyla Türk Telekom mağazalarında yerini aldı. Türk Telekom K8’i satın alan mobil müşterilere 3 ay boyunca Türk Telekom Müzik, Tivibu Spor ve 1 ay boyunca Türk Telekom Oyun hediye edilecek.

LG ve Türk Telekom işbirliğiyle üretilen Türk Telekom K8, sürekli hareket halinde olan teknoloji severlere hitap ediyor. Sadece Türk Telekom müşterilerine özel üretilen Türk Telekom K8, 5 inçlik HD ekranı, modern tasarımı ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle şıklığı ve yüksek performansı bir arada sunuyor. turk-telekom-k8-x

 

8 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip Türk Telekom K8, sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Türk Telekom K8’in flashlı ön kamerası ile selfie çekme deneyimi en üst boyuta taşınıyor. Türk Telekom K8, “Hareketle Kontrol” teknolojisiyle eğlenirken anı daha kolay ve net bir şekilde yakalamayı sağlıyor.

Türk Telekom K8 Teknik Özellikleri:

Ekran : 5 inç HD
İşletim Sistemi : Android 6.0 Marshmallow
Arka Kamera : 8 Megapiksel
Ön Kamera : 5 Megapiksel
İşlemci : 1,3 GHz 4 Çekirdekli İşlemci
Bellek : 1,5GB RAM, 8GB Dahili hafıza
Boyutlar : 146.6 x 71.5 x 8.75 mm
Batarya : 2125 mAh