Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri IMGA Başvuruları Devam Ediyor!

Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri IMGA Başvuruları Devam Ediyor!

PAYLAŞ
Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri IMGA Başvuruları Devam Ediyor!

  Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri IMGA Başvuruları Devam Ediyor! Bu sene üçüncüsü Amman, Ürdün’de düzenlenecek olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika Mobil Oyun Ödülleri IMGA için başvurular devam ediyor. İlk iki etkinliğinin başarısının ardından, Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki geliştiriciler tarafından üçüncü yıl için piyasaya sürülen mobil oyunları değerlendireceklerini açıkladı.

Etkinlik, bölgenin önde gelen mobil ağ operatörü Zain ve önde gelen mobil oyun geliştirme yayıncılık şirketi Maysalward ortaklığı ile düzenleniyor. Jüri oturumu ve tören Kasım 2018 Ürdün Oyun Zirvesinde yapılacak.

IMGA CEO’su Maarten Noyons,” MENA bölgesinde Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri’ni düzenlemeye başladığımızdan beri,  sektörde oldukça verimli bir keşif yolculuğuna atıldık ” dedi. Bölgedeki geliştiricilerin yaratıcılığı ve özgünlüğü oldukça ilham verici.”

Zain Ürdün baş işletme görevlisi Yousef Abu Mutawe: “Zain ile birlikte üçüncü IMGA MENA ödülleri yarışmasını desteklemekten onur duyuyoruz. Katılım gösteren gençlerle sıralamalarda yer alacak oyunlarından yeni fikirler ve emsalsiz işler görmeyi dört gözle bekliyoruz. Ayrıca, bölgenin tasarımcıları ve geliştiricilerinin çabalarına ışık tutan IMGA ile stratejik ortaklığımızla gurur duyuyoruz. IMGA MENA, küresel mobil oyun haritasında kendisi için benzersiz bir yer edindi. Çaba göstere gençleri desteklemekle birlikte, yenilikçi fikirlerini yerel ve küresel alanda tanıtmalarında onlara yardımcı olmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey partneri IMGA’nın Mobil Oyun Ödülleri için  Mena oyun geliştiricileri, 15 Eylül’e kadar başvurularını gerçekleştirebilirler. Katılım ücretsizdir ve başvurular http://mena.imgawards.com/ adresinden yapılabilir. Başvurulan oyunlar, Mayıs 2017’den sonra piyasaya sürülmüş olmalı veya oyun henüz yayınlanmamış ise, oyunun demo sürümü ile  yakında çıkacak oyunlar alanına aday gösterilebilir.

Dahası ve ayrıntılar için http://mena.imgawards.com/ !