VALOFE  Combat Arms Classic ile Aksiyona Davet Ediyor!

VALOFE  Combat Arms Classic ile Aksiyona Davet Ediyor!

PAYLAŞ
VALOFE Combat Arms Classic ile Aksiyona Davet Ediyor
VALOFE Combat Arms Classic ile Aksiyona Davet Ediyor

VALOFE  Combat Arms Classic ile Aksiyona Davet Ediyor! 2018 yılında resmi olarak Türkiye sunucularında oynanan ve Türkçe dil desteği ile aksiyon severlere hitap eden “Combat Arms Classic”, VALOFE ile yenileniyor. 8 yıllık geçmişiyle Türk oyuncularının yakından tanıdığı ‘’Combat Arms Classic’’ yeni güncellemesiyle keyifli maceraları ve daha eğlenceli oyun modlarını oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de ilk altı ayda 200 bin kullanıcı ile oyun pazarına hızlı bir giriş yapan“Combat Arms Classic”,yeni versiyonundaki grafikleri ve görselleri ile dikkat çekiyor. Birden fazla oyuncuyla online olarak oynanan“Combat Arms Classic”, yeni güncelleme ile gelen sunucu düzenlemeleri ve görevlerdeki değişiklikller ve oyun modlarını oyun meraklılarıyla buluşturuyor. Yeni haritaları, ekipmanları ve kostümleri ile oyunun zevkini ikiye katlıyor.

VALOFE tarafından piyasaya sunulan “Combat Arms Classic” içindeki başarımlar ve özel görevlerle kendini klasik fpslerden ayrı bir şekilde konumlandırıyor.  “Combat Arms Classic”’de oyuncular sadece karşılıklı mücadeleye girmiyor , her gün değişen etkinlikler ve farklı modlarla keyifli maceralar yaşıyor. “Combat Arms Classic”’de PvP maçlarında olduğu gibi operasyonlarda arkadaşınızla ekip olmanın tadını çıkarın.

VALOFE, Türkiye’de ilk kez Ağustos ve Eylül ayları arasında “Combat Arms Classic” için Internet Kafelerde turnuvalar düzenliyor. Turnuvalara katılmak için Combat Arms: The Classic Facebook sayfasındaki duyuruları takip etmeniz yeterli. İstanbul, İzmir ve Adana’da yapılacak olan etkinliklere oyunseverlerin katılımı bekleniyor. Bu turnuvaya katılanlara oyun içi eşyalar dağıtılacak.

VALOFE Hakkında

VALOFE, Asya pazarlarına dayalı, küresel pazar odaklı bir Online ve Küresel Mobil Oyun yayıncısıdır. VALOFE, ayrıca bir Online Oyun Geliştiricisi olmakla beraber Şangay’da 2 yıldan fazla bir süredir çevrimiçi Oyun Stüdyosu işletmektedir. Çevrimiçi Oyun Topluluğu, çevrimiçi kullanıcıları hem yerelde hemde globalde VALOFE tarafından yayınlanan çevrimiçi/mobil oyunlarla bir araya getiriyor.