Combat Arms: Line of Sight Yeni Kapalı Beta Sürümüne Geçiyor!

Combat Arms: Line of Sight Yeni Kapalı Beta Sürümüne Geçiyor!

PAYLAŞ

Merakla beklenen ücretsiz çok oyunculu shooter oyunu Combat Arms: Line of Sight’ın mayıs ayı sonunda ikinci kapalı beta sürümüne geçeceğini duyurdu. 

7 gün sürecek olan Kapalı betada çarpışmalar 28 Mayıs’ta başlayacak ve 3 Haziran’da sona erecek.   Yalnızca 6000 kişiye erişim verileceği için, bu fırsatı kaçırmak istemeyenler resmi Combat Arms: Line of Sight Closed Beta web sitesi www.calineofsight.com ’da yer alan yönlendirmeleri takip ederek girişlerini yapabilecekler. Beta kayıt dönemi 12 Mayıs’ta açılacak, 26 Mayıs’ta ise kapanacak.combat-arms

Erken kayıt olanlara özel sunulan fırsatlar arasında, kayıt yaptıran ilk 2000 oyuncuya tam erişim garantisi ve Kapalı Beta başlar başlamaz ilave silah ve araç almak için kullanılabilecek 2000 Unlock puan hediyesi yer alıyor. Eğer 1’inci Kapalı Beta oyuncusuysanız ve anketi tamamlamışsanız, 2’nci Kapalı Beta’ya girdiğinizde efsanevi AK-74U silahınızı da hediye olarak bulabileceksiniz. 1’inci Kapalı Beta’da oynayan herkesin bu sürüme erişmesi garanti. Yapılması gereken tek şey kaydolurken Nexon Kullanıcı Adını kullanmak.

Geliştirici BlackSpot Entertainment, oyuncuların son eşleşmelerini temel alan ve iyi dengelenmiş heyecanlı çarpışmalarda yarışabilmesini sağlamak için son teknoloji bir eşleştirme sistemi kullandı. Buna ilaveten, sadece İngilizce yayımlanacak olan 2’nci Kapalı Beta geliştirilmiş bir arayüzle geliyor ve ek bir haritanın yanı sıra kod adıyla Sentry Patrol’u da oyuna sokuyor. Süper insan portföyü, buz kristali yaratıp alevlere karşı savaşabileceğiniz Ice Buckshot gibi ilavelerle genişliyor.