Vestel’den Bisiklet Dostu Uygulama: Bisikletim VBen

Vestel’den Bisiklet Dostu Uygulama: Bisikletim VBen

PAYLAŞ

Türkiye’de bisiklet kullanımını artırmak ve bisiklet kullananların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırladığı “Bisikletim VBen” uygulamasını geliştirdi.

Vestel uygulamayla, Türkiye’deki bisiklet yollarından, tehlike yaratabilecek alanlara kadar pek çok içeriği sürücülerin kullanımına sunuyor. Bisiklet severler, 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nu da Bisikletim VBen uygulamasından takip edebiliyor.

Vestel, bisiklet kullanımının yaygınlaşması amacıyla Vestel Bisikletim Vben uygulamasını geliştirdi. Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebilirlik imkanı sağlayan uygulamayla bisiklet sürücüleri kendi hesaplarını oluşturarak bisiklet kullanımıyla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Bu yıl gerçekleşecek 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na geçtiğimiz yıl olduğu gibi sponsor olan ve kuruluşundan bu yana teknolojik gelişmeleri gündelik hayata entegre etmeyi amaçlayan Vestel, son dönemde ülkemizde artan bisiklet kullanımını desteklemek; doğru bilgiler ışığında bisiklet sürücülerine yeni ve faydalı alışkanlıklar kazandırabilmek adına Bisikletim VBen uygulamasına her geçen gün yeni özellikler ekliyor. VENUS TELEFONLAR VE ICLERIVENUS TELEFONLAR VE ICLERI

Acil durumlarda Bisikletim VBen yönlendirecek

Bisiklet sürücüleri, Vestel Bisikletim VBen ile kendi hesaplarını oluşturarak arkadaşlarıyla iletişim kurmanın yanı sıra etkinlik oluşturabiliyor ya da var olan etkinliklere katılabiliyor. Bisiklet sporu ile ilgili detaylı bilgilerin de yer aldığı uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebiliyor olması. Uygulama içinde Profil, Sosyal, Rotalar, Gruplar, Takvim, Antrenmana Başla, Bisiklet Haritası, Bisiklet Tüyoları gibi sekmeler yer alıyor. Bu sekmeler aracılığıyla kullanıcılar, şehirdeki tehlikeli noktaları anlık olarak görebiliyor ve acil durumlarda ulaşabilecekleri, konumlarına en yakın önemli noktaları tespit edebiliyor.