Victoria’s Secret Melekleri Bu Yıl LG Sponsorluğunda Ekrana Geliyor

Victoria’s Secret Melekleri Bu Yıl LG Sponsorluğunda Ekrana Geliyor

PAYLAŞ

The Victoria’s Secret Fashion Show’un da içinde bulunduğu CNBC-e yılbaşı özel programı, bu yıl LG OLED TV sponsorluğunda ekranlara gelecek.

 

Yılbaşı gecesi heyecanla beklenen The Victoria’s Secret Fashion Show, bu yıl LG OLED TV sponsorluğunda CNBC-e ekranında olacak. Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima’nın başı çektiği birbirinden göz alıcı meleklerin görkemli şovu, farklı sürprizlerle de izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Bu seneki The Victoria’s Secret Fashion Show, Türkiye’de ilk kez 31 Aralık 2014 gecesi LG OLED TV sponsorluğunda CNBC-e’de yayınlanacak. Bu yıl sahneye çıkacak modeller arasında; Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes, Karlie Kloss, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson, Joan Smalls, Jourdan Dunn, Constance Jablonski, Martha Hunt ve Lily Donaldson var. Bu yılki defilede meleklere; Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier dansları ve şarkılarıyla eşlik edecek.

31 Aralık akşamı CNBC-e’nin sevilen dizilerinin yılbaşı özel bölümlerinin ardından, meşhur Amerikalı sihirbaz David Blaine’in “Real or Magic” adlı şovu, hemen ardından Robbie Williams’ın Londra’daki “One Night At The Palladium” konseri ve gece tam 24:00’te ise gelenekselleşmiş yılbaşı eğlencesi The Victoria’s Secret Fashion Show LG OLED TV sponsorluğunda yayınlanacak.