WD Pro Serisi İçerik Oluşturucularının İş Akışını Basitleştirecek

WD Pro Serisi İçerik Oluşturucularının İş Akışını Basitleştirecek

PAYLAŞ

Depolama teknolojileri ve çözümleri sunan Western Digital yeni WD Pro serisini tanıttı:

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama ve My Cloud Pro Serisi ağa bağlı depolama (NAS). Özellikle yaratıcı tasarımcılar için dizayn edilmiş olan WD Pro Serisi, kullanıcılar ister dış çekimde, ister stüdyoda veya evde kurgu yapmakta olsun, klasikleşmiş WD güvenilirliği ve hızı ile aygıtlar arasında içeriğin kesintisiz, kusursuz aktarımına olanak sağlar. Ürünler, My Cloud mobil uygulamasını kullanmaktadır. Uygulamanın yeni sürümünün, My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi ile birlikte lansmanı yapılacak olup, Adobe Creative Cloud ile uyumludur. Ayrıca, My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi aygıtların her ikisi de, içeriklerin kolay düzenlenmesi, akıcılığı ve paylaşımı açısından Plex Media Server ve My Cloud OS 3 yazılımı ile uyumludur.

My Passport Wireless Pro

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, yaratıcı profesyonellerin ve teknoloji meraklılarının çekim/kayıt yaparken diz üstü bilgisayarlarını beraberlerinde taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Kreatif çalışma yapanlar, doğrudan Wi-Fi kablosuz bağlantısını kullanarak, uyumlu kameralardan dosyaları otomatik olarak yedekleyebilir, bunun yanı sıra, sürücüye bağlı durumdaki sekiz adede kadar aygıttan gelen bilgileri kaydedebilir, düzenleyebilir ve kesintisiz biçimde aktarabilirler. Daha hızlı aktarımlar için aynı zamanda eklenti/geçici tür bağlantılar da mümkün olup, bir yerleşik SD kart okuyucusunun yanı sıra bir USB 2.0 portunu içerir.

3TB’a kadar kapasitelerde mevcut olan My Passport Wireless Pro, 10 saatlik bir pil ömrü özelliği sunmakta ve kendi içerisine yerleşik bu pil grubu, telefon, dijital ve normal video kameralar gibi diğer aygıtları da şarj etmek için kullanılabilir.

My Cloud Pro Serisi Ağa Bağlı Depolama (NAS) 

Çekim bittiğinde ve sıra düzenlemeye veya stüdyo çalışmasına geldiğinde, My Cloud Pro Serisi NAS sürücüsü kusursuz biçimde görevini sürdürür. 32TB’a kadar depolama sunan My Cloud Pro Serisi NAS ise, yedekleme düğmesi sayesinde, basit bir dokunuşla kameralardan, bellek kartı okuyucularından ya da diğer USB depolama aygıtlarından içeriye veri aktarımı için optimize edilmiştir. Tüm yapılması gereken, kameraları ve uyumlu USB depolama aygıtlarını bağlamak ve sadece bir düğmeye basmaktır. Böylece yeni dosyalarınız kolaylıkla yedeklenir/içeriye taşınır.

Yaratıcı profesyonellere dosyalarını depolamak için güvenilir bir yer sağlamasının yanı sıra, bu hızlı, yüksek kapasiteli sürücü, hızlandırılmış video donanım işlemcisi özelliğine de sahiptir. Güçlü transkodlama özellikleri, My Cloud Pro Serisi NAS’ın 4K video da dâhil popüler formatlarda içeriklerin kullanımı, düzenlenmesi, depolanması ve canlı akışını gerçekleştirebileceği anlamına gelmektedir.

WD_ My Cloud_Pro_4100

Bulunabilirlik ve Fiyatlandırma 

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, Temmuz ayı itibariyle Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda, yetkili satış noktalarında ve wdstore.com’da bulunabilir. My Passport Wireless Pro depolaması, kapasiteye bağlı olarak 299.99$’dan başlayarak 349.99$’a kadar değişen aralıkta Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatından satışa sunulcak.

My Cloud Pro Serisi NAS cihazları Ağustos ayı itibariyle, Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve anlaşmalı noktalarda, yetkili satış noktalarında yerlerini alacak. Ürünler konfigürasyon ve kapasiteye bağlı olarak tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı, 599.99$’dan başlayarak 1,999.99$’a kadar değişkenlik göstermekte.

BİR CEVAP BIRAK