Windows 8.1 satışa çıktı.

Windows 8.1 satışa çıktı.

PAYLAŞ

Başlat butonu geri dönüyor! Merakla beklenilen Windows 8.1 sürümünde en çok kafaları karıştıran soru başlat butonunun geri dönüp dönmemesi…windows 8.1

Microsoft, bilgisayar kullanıcıları tarafından beklenen ilgiyi göremeyen Windows 8’in yaklaşık bir yıl sonrasında, Windows 8.1’i sundu. İşletim sisteminin güncellenen versiyonunda, bir önceki sürümden şikayetçi olanları tatmin edecek değişimler vaat ediliyor. Windows 8.1’e yakın çekim Stratejik Planlama ve Operasyon Yöneticisi Hamza Şamlıoğlu, yeni işletim sisteminin özelliklerine değindi.

2013 Perşembe Yazılım devi Microsoft, tablet-dizüstü bilgisayarlar başta olmak üzere dünyanın en yaygın masa üstü işletim sistemi olmasını umduğu Windows 8’in yeni sürümünü sundu.windows 8.1Windows 8.1, PC satışlarının sürekli azaldığı günlerde Microsoft’un başarısı için oldukça kritik bir ürün olarak beliriyor. Microsoft, ABD’deki Windows Store’lara sunulan işletim sistemi paketinin, 24 saat içinde dünya genelindeki mağazalarında da satışa çıkacağını açıkladıç Arka planında daha fazla renk bulunduran Windows 8.1, bir önceki versiyonuna kıyasla kullanıcılarına daha fazla şahsi ayar yapma imkanı sunacak. İşletim sisteminin arayüzündeki en büyük değişim şüphezi ‘Başlat’ butonunun geri dönmesi.

PAYLAŞ
Önceki makaleAy Tutulmasına Dikkat!
Sonraki makaleHTC One Max Resmen Tanıtıldı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK