Ay Tutulmasına Dikkat!

Ay Tutulmasına Dikkat!

PAYLAŞ

Ay tutulması bütün burçları etkiliyor.

Bu hafta 18 Ekim’de gerçekleşecek olan ay tutulması, gelecek haftalar için büyük değişikliklere işaret ediyor. Ünlü Astrolog Susan Miller’e göre ay tutulması bütün burçları etkileyecek.

Koç: 18 Ekim’deki ay tutulması nedeniyle gelecek haftalarda büyük bir hayat tarzı değişikliği bekleyin. Gelişmeleri dikkatle takip edin. Tüm tutulmaların ikinci sahnesi vardır, bu nedenle tüm gelişmeleri tek seferde öğrenemeyebilirsiniz. Önümüzdeki dört haftada daha fazla haber gelecek. 18 Nisan’a daha yakın bir tarihte doğduysanız değişiklikler daha dramatik ve önemli olacak.

Boğa: Yeni şeylerin açığa çıktığı bu hafta, 18 Ekim’de Boğa’da gerçekleşecek ay tutulması, kapalı kapılar ardında kalmış bilgileri bir çırpıda açığa çıkaracak. “İşte!” diyeceğiniz bu aydınlanmadan sonra uygun planlar yapabilirsiniz. Gerçeğin ortaya çıkması dağları bile hareket ettirir. O yüzden gelişmelere şaşırsanız bile ilerleyebilecek olmanız sizi rahatlatacak. Mars, ev, aile ve mallarla ilgili konularda tek seferde karar almanıza yardımcı olacak.

İkizler: Bu hafta, 18 Ekim’deki ay tutulmasından sonraki dört gün içinde sizi arkadaş canlısı bir çok insanla bir araya getirecek bir sosyal etkinlik olacak. Dolunaylar her zaman hayatımızla ilgili önemli dönüm noktalarına işaret eder. Özellikle de doğum haritanızdaki matematiksel elementlerden birine dokunuyorsa. Eğer 17 Haziran veya yakınındaki dört günden birinde doğduysanız, bu tutulma sizi yakından etkileyecek. Bir atılım yapmanız için bir şehirden diğerine küçük bir seyahat yapmanız gerekebilir.

Yengeç: Kariyeriniz veya toplumdaki veya sektördeki duruşunuzla ilgili olaylar bu hafta sizi şaşırtabilir. Tüm tutulmalar beklenmedik olaylar getirir. Bu nedenle özellikle haftasonuna doğru tetikte olun. Bu tutulma Güneşiniz’le ters köşede olacak ve sizi ya daha enerjik ya da daha gergin yapacak. Ama kariyerinizi yöneten Mars yanınızda olacak, o yüzden ilerlemek için sıradışı bir açıklık görebilirsiniz. Öyle olursa hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Aslan: Boğa’yla uyumlu arkadaş canlısı ay tutulması sizi havaalanına uzak bir şehre götürebilir. Siz de kazanç motivasyonlu bir haldesiniz gibi görünüyor. Bir yeşil kart, vize veya pasaport da size gelebilir. Eğer herşey e-posta, video konferans veya telefonla halledilebilirse seyahate gerek kalmayabilir. Zorlukla kazanılmış bir projeyi tamamlıyor gibisiniz ve bunun için yaptığınız herşey gelecekteki daha ilginç projelere bir başvuru niteliği taşıyor.

Başak: Bu haftanın sonunda 18 Ekim’de ay tutulmasındaki odağınız para olacak. Uzun dönemli bir projenin sona erdiğini görebilirsiniz. Korkmayın, bir kapı kapanınca diğeri açılır. Mars, Koç burcunun yöneticisi ve pozisyonu neler olacağına dair ipucu veriyor. Neyse ki, Mars 15 Ekim-7 Aralık arası Başak’a geçecek ve size büyük avantaj sağlayacak. Çok daha kararlı ve ikna edici olacaksınız. Romantik anlamda, Mars size büyük çekicilik de sağlayacak. Kendinizi ekstra seksi ve çekici hissedeceksiniz.

Terazi: Karşı burcunuz Koç’ta, 18 Ekim’de gerçekleşecek ay tutulması en yakın ilişkinizin üzerine bir spot yansıtacak. Bu tarihe yakın dört gün içinde nişanlanabilir veya evlenebilirsiniz. Bu tutulma ayrılık gibi tam tersi bir etki de yaratabilir. Evren ilerleme görmek için bir misyon içinde ve eğer tutulma zamanında bir karar veremezseniz tutulma bunu sizin için yapacak. Eğer bir iş ortaklığına imza atmayı ümit ediyorsanız- evren bunun da olmasını sağlayacak.

Akrep: Her günkü çalışma ortamınız 18 Ekim’deki tutulmanın hedefinde olacak, bu nedenle değişiklik bekleyin. Güvendiğiniz asistanınız ayrılmaya karar verebilir veya uzun zamandır müşteriniz olan biri sizi bırakmak isteyebilir. Ofisiniz yeni bir merkeze taşınabilir ya da öğrenmeniz gereken yeni bir yazılım yüklenebilir. İşyerinizle ilgili haberler arasında haftasının ortasında ortaya çıkacak ilginç bir proje de var.

Yay: 18 Ekim’deki ay tutulması, birlikte olduğunuz kişiyle ilişkinizin ya bir sonraki aşamaya geçmesini sağlayacak ya da tam tersi bitiş yönünde alarm çanlarının çalmasına neden olacak. Tutulmalar mesajlarını çok açık bir şekilde, siyah ya da beyaz olarak verirler. Dolayısıyla da biriyle birlikteyseniz önünüzde iki seçenek olacak: Tamamen gitmek ya da sonsuza dek kalmak.

Kova: Bu hafta 18 Ekim’deki ay tutulmasıyla birlikte ev ve aile yaşantınız hayatınızdaki bir numaralı önceliğiniz olacak. Evden taşınmanızı ya da evdeki bazı tamirat işlerinin hemen yapılmasını gerektiren bazı haberler alabilirsiniz. Ev sahibiniz, dekoratörünüz ya da evinizle ilgili başka herhangi bir kişiden baskı görebilirsiniz. Elektrikli aletleri sık sık kontrol etmekte fayda var.

Oğlak: Bu haftanın sonlarına doğru kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bir gruba önemli bir konuşma yapmanız ya da bir sözleşme imzalamanız gerekebilir. Her iki durumda da çok dikkatli olun. Eğer yapabiliyorsanız herhangi bir sözleşmeye imza atmadan once Kasım ortasına kadar bekleyin. Merkür 21 Ekim’den 10 Kasım’a kadar geri gideceği için bu dönem bir şey imzalamak için hiç bir zaman iyi bir dönem değildir.

Balık: Eğer bu hafta para işiyle uğraşmak zoruna kalmazsanız rahat edeceksiniz, ancak bu pek de mümkün gözükmüyor. Ay tutulmasının olacağı 18 Ekim tarihi civarında birine büyük bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun yanında ortağınız ya da bir arkadaşınız size ek gelir elde etmenizi sağlayacak harika bir teklifle gelebilir.

PAYLAŞ
Önceki makaleiPhone 5S Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Sonraki makaleWindows 8.1 satışa çıktı.
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.