Xbox 360 Kullanıcıları Titanfall’a Kavuştu

Xbox 360 Kullanıcıları Titanfall’a Kavuştu

PAYLAŞ

Pc sürümü ile büyük ilgi gören Titanfall’un Xbox 360’a özel sürümü, dünyayla aynı anda Türkiye’deki oyuncularla buluştu.

Electronic Arts ve bağımsız video oyun geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından yalnızca Windows ve Xbox platformlarına özgü olarak geliştirilen Titanfall, Xbox 360 sürümüyle Türkiye’deki oyuncularla buluştu.

PC sürümü piyasaya sürüldüğü günden itibaren oyuncuların büyük beğenisini kazanan Titanfall, oyuncuları yakın gelecekte, galaksinin uzak bir köşesinde Interstellar Manufacturing Corporation (IMC) ve Militia arasındaki süregelen çatışmanın ortasına taşıyor. Titanfall, oyun içinde sunduğu zengin hareket olanaklarının yanı sıra her oyuncuya otomatik nişan alabilen akıllı silahlar ve yalnızca kendilerine ait 7,5 metrelik dev bir robotu kontrol edebilme fırsatı veriyor. Böylece sunduğu zengin taktik olanaklar ve oyun içinde ağır silahlara erişimde sunduğu fırsat eşitliğiyle, bu tarz oyunları ilk kez oynayanlar da dahil olmak üzere her seviyeden oyuncuya Xbox 360 başında eğlenceli saatler vaat ediyor.

Titanfall’un Xbox 360’a özel sürümü, 11 Nisan’dan itibaren Türkiye’deki seçkin satış noktalarında ve teknoloji marketlerinde 199,99 TL’den piyasaya sürülecek.

Titanfall’a Özel Xbox 360 Fırsatı

Microsoft, ayrıca Titanfall’un çıkışına özel Xbox 360 fırsat paketinin duyurusunu da gerçekleştirdi. 11 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında Bimeks, D&R, Gold, Hepsiburada.com, Teknosa, Mediamarkt ve Vatan’dan herhangi bir Xbox konsol seti ile Titanfall Xbox 360 oyunu satın alan herkes, ücretsiz 3 aylık Xbox 360 Live Gold üyeliğine sahip olacak.

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine her ayın 1’inde ve 16’sında iki oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Böylece kampanyadan yararlananlar, üyelikleri boyunca birbirinden eğlenceli 6 diğer oyuna sahip olma fırsatı da yakalayacak.

Detaylı bilgi için http://www.titanfall.com adresini ziyaret edebilirsiniz.