Xbox ve PC’ler için Yarış Direksiyonu Logitech G920

Xbox ve PC’ler için Yarış Direksiyonu Logitech G920

PAYLAŞ

 

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech G, Xbox ve PC’ler için uyumlu yarış  direksiyonu Logitech G920 Driving Force’u sonbahar itibariyle oyun tutkunlarıyla buluşturacağını açıkladı.

Çift motor gücü destekli  Logitech G920 Driving Force, paslanmaz çelik valf, fren ve debriyaj pedalları ile hassas  yarışlar ve uzun süren güvenirlilik için tasarlandı. Altı kademe hıza kadar otomatik vites değiştirme özelliği olan direksiyon, farklı sürüş  aletleriyle de uyumlu.

Logitech  Oyunlardan Sorumlu Genel Müdürü  Ujesh Desai, “Direksiyon fanları Xbox One kullanımı için uzun süredir G920’yi  bekliyordu. Xbox One oyuncuları için gerçek bir deneyim yaşatan, kendi mirrasımızı gelecek nesillere aktarabilceğimiz bir direksiyon yarattık.  G920 ile Forza Motorsport 6 oynamak üzere direksiyonun başına geçmeyi ben de heyecanla bekliyorum”’ dedi.

Logitech G920  Driving Force  direksiyon şaftında bilye rulmanları, alüminyum  jant telleri  ve paslanmaz çelik  otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite bir yarış direksiyonu olan Logitech G920 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim imkanı sunuyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Logitech G920 Driving Force, D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları kolaylıkla yarışa geçişte kusursuz kolaylık sağlıyor. Logitech G920 Driving Force’un  bağımsız pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor.  Özel debriyajı ise G920 yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor. Logitech G920, Driving Force Shifter düz vites çubuğu ile ileri-geri gitme özelliğini de opsiyon olarak sunuyor.

  • Ekim ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak olan Logitech G920 Driving Force’un, tavsiye edilen satış fiyatı 399 € (KDV dahil), Driving Force Shifter düz vites çubuğu 59 € (KDV dahil).