Xperia Z3 Akıllı Telefon Hediyeli, Sony BRAVIA 4K Curve TV

Xperia Z3 Akıllı Telefon Hediyeli, Sony BRAVIA 4K Curve TV

PAYLAŞ

24 Kasım’da Türkiye piyasasına sunulacak ürünü satın alanlara, sadece Zorlu Center’daki Sony Center’da geçerli olacak kampanya kapsamında, Xperia Z3 akıllı telefon, AX100 4K Handycam ya da  49X8505B 4K TV hediye edilecek.

  

Mükemmel görüntü kalitesi ve olağanüstü güçlü sesi bir araya getiren Sony BRAVIA ailesi, yeni üyesi 75S9005B ile bambaşka bir televizyon deneyimi vadediyor. Sony’nin yeni BRAVIA 75 inç ekranlı yeni 4K Ultra HD TV’si 75S9005B, 24 Kasım’dan itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor. Üstelik 24-30 Kasım tarihleri arasında sadece Zorlu Center’daki Sony Center’a özel düzenlenen kampanya kapsamında, bu muhteşem televizyonu satın alanlara, Xperia Z3 akıllı telefon, FDR-AX100 4K Handycam ya da  49X8505B 4K TV hediye ediliyor.

 

Sony BRAVIA 75S9005B Curve TV, Full HD’ye kıyasla dört kat daha fazla detay sunan ve nefes kesici şekilde izleyenleri saran, doğal 4K görünüm için, 75 inç boyutunda, ince, zarif bir kavise sahip bir ekran sunuyor. Ekranın hassas şekilde hesaplanan kavisi, doğal bir derinlik ve gerçekçilik sağlayarak izleyenleri aksiyonun tam merkezine çekiyor ve gerçek yaşamı aratmayan izleme deneyimini odadaki herkes için mümkün hale getiriyor. Kavisli ekranın harika şekli, duvarlarla da hoş bir uyum yaratıyor. Gelişmiş Sony görüntü teknolojileri, filmlere, dizilere veya spor karşılaşmalarına, nefes kesici netlik, parlaklık ve renk ile hayat veriyor.

 

 

Yüksek görüntü kalitesi ve kavisli mükemmellik

Sony’nin normal televizyon yayınlarının ve Blu-ray filmlerin çözünürlüğünü Full HD’nin dört katı detaya yükselten 4K X-Reality™ PRO teknolojisi ile detaylarla dolu yepyeni bir dünya keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, X-tended Dynamic Range™ ışıltılı parlak alanlar ve derin siyahlar için parlaklık ve kontrastı akıllıca güçlendirirken TRILUMINOS™ Ekran ise zengin ve gösterişli kırmızı, yeşil ve maviler ile her sahnede verilmek istenen duyguları ortaya koyuyor.

 

Surround çok kanallı ses

Sony BRAVIA™ 75S9005B’te bulunan 4.2 kanallı Çok Açılı Canlı Hoparlör sistemi, sol ve sağ ön ve surround kanalları, odaya dikkatlice kontrol edilen açılarda, doğru şekilde yönlendiren ayrı sürücü birimleri kullanıyor. ClearAudio+ özelliği, daha fazla netlik ve berraklık için orijinal çok kanallı seslerin her birinin tüm detaylarını koruyor. 360 derece surround ses ile sarmalanıyor; arkanıza yaslanıp yüksek kaliteli sesin tadını çıkarıyorsunuz.

 

Sony dünyasını daha iyi tanımanızı sağlayacak cazip hediyeler

Sony BRAVIA 75S9005B’in özel kampanyası kapsamında hediye edilen ürünlerle, Sony dünyasının farklı renklerini yakından tanıma imkânına sahip olacaksınız. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Xperia Z3 akıllı telefon, OmniBalance tasarımıyla her açıdan rahat bir tutuş ve göz alıcı bir görüntü sağlarken, Live Color LED özellikli mobil için TRILUMINOS™ ekranıyla, oyun oynarken veya film izlerken en net görüntüler için zengin doğal renklere sahip geniş bir renk gamı ve son derece derin ve gerçekçi bir izleme deneyimi sunuyor.

 

Sony Handycam FDR-AX100E, özel anılarını mümkün olan en yüksek çözünürlükle kaydederek 4K BRAVIA TV’leri üzerinde izlemek isteyenler için biçilmiş kaftan. Küçük gövdesi ile kolay kullanıma imkân veren ve Sony teknolojisinin en iyi unsurlarını içeren, loş ışıkta dahi kusursuz 4K görüntü kalitesi sunan üründe, tek dokunuşta bağlantı için NFC ve görüntü aktarımı ile cep telefonundan uzaktan kumanda için Wi-Fi özellikleri bulunuyor.

 

Sony 4K BRAVIA ailesinin üyelerinden biri olan 49X8505B 4K TV ise mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile sinema kalitesini evlere taşıyarak, eşsiz bir televizyon deneyimi sunuyor. tüketicileri .