Yeni Valor Alanı İçeriği Sınırlı Bir Süre İçin Black Desert Mobile’da

Yeni Valor Alanı İçeriği Sınırlı Bir Süre İçin Black Desert Mobile’da

PAYLAŞ
yeni-valor-alani-icerigi-sinirli-bir-sure-icin-black-desert-mobileda

Yeni gelen güncellemelerle birlikte Black Desert Mobile’da Maceracılar birçok içeriğin keyfini sürebiliyorlar. Bu hafta gelecek olan Valor Alanı içeriği sayesinde Maceracılar partiler kurarak arkadaşlarıyla birlikte çeşitli canavarlara karşı 30 dakika savaşabilecekler.

Pearl Abyss, bugün yeni Field of Valor içeriğinin sınırlı bir süre için Black Desert Mobile‘a eklendiğini açıkladı. Bu içerik, Maceracıların beş kişilik parti kurarak tadını çıkarabilecekleri bir savaş alanı olacak. Maceracılar, arkadaşlarıyla veya lonca üyeleriyle kendi partilerini kurmaya başlayacak. Kurdukları bu partiler sayesinde çeşitli canavarlara karşı 30 dakikalık bir savaşa katılabilecekler.

Maceracıların savaş alanına girmek için Token of Valor eşyasına sahip olmaları gerekecek. Jetonlar, giriş savaş ödülleri ve normal savaş alanlarında bulunan nadir eşyaların arasından elde edilebiliyor. Field of Valor katılan Maceracıların sadece birinin düşmanı yenmesiyle, tüm partiye katılan üyelerin aynı miktarda ödül almasını sağlayacak. Bu, silahlar, zırhlar ve büyük miktarda gümüş dahil olmak üzere çeşitli oyun içi eşyaları toplamak isteyen Maceracılar için harika bir fırsat olacak.

Valor Alanı ve Shakatu’nun Ekipman Dükkanı etkinliği devam edecek

Black Desert Mobile’da Maceracılar için her hafta yeni güncelleme ile yeni etkinlikler gelmeye devam ediyor. Maceracıları bu etkinlikler sayesinde kendilerini daha çok geliştirip, düşmanlarına meydan okuyabiliyorlar. Maceracıların Black Desert Mobile’ın oyun para birimi ile silah ve zırh satın alabileceği oyun içi mağaza Shakatu’s Shop etkinlikleri bir hafta boyunca devam edecek.

Maceracılar Shakatu’nun Ekipman Dükkanı’ndan  eşya satın aldıklarında, elde edilen donanımın seviyesi rastgele belirlenecek, ancak karşılayabilecekleri kadar çok ürün satın alabilecekler. Gelecek haftaya kadar, Shakatu’nun Ekipman Dükkanı’ndan daha yüksek kalitede eşya verme şansı büyük ölçüde artacak.

Bu haftadan itibaren Maceracılar, Black Desert Mobile’a daha fazla güncelleme eklenmesiyle birlikte savaş becerilerini de artırabilecek. Bonus Efektler ile ek Savaş Puanları alırken Gear Resonance kullanarak dişlilerini 35. seviyeye kadar çıkartabilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.