Yetenekli Oyuncuların Kıymetini Bilmeliyiz!

Yetenekli Oyuncuların Kıymetini Bilmeliyiz!

PAYLAŞ

Yetenekli gençler. Belkide şu an binlerce gençlerin hayali oyuncu olmak. Bazıları bunun için mücadele eder, eğitim alır, bazıları fazla şanslı olur, bazıları ise çok yetenekli olduğu halde oyunculuk sadece hayal olarak kalır.Belkide şu an sokaktan geçen 2-3 kişiyi oyuncu olarak dizilere dahil etsek ünlü oyunculardan daha iyi performans çıkarırlar. Işte dediğim gibi şans ve azim gerek.. şu an dizilerde rol alan çok yetenekli ve önü açık gençler var, ama maalesef arka plandalar ve yeterince o yeteneği kanıtlayamıyorlar.. Yönetmen niye buna dikkat etmiyor ? Niye o oyuncuları ön plana çıkarmıyor? Tabii ki sadece yönetmen sorumlu değil bu işten, ama en büyük pay onun, inkar edilemez.

Dizilerde rol alan oyunculara gelelim. Iddialı ve ünlü bir dizi, başrolde çok ünlü isimler, yan rolde ise çok yetenekli gençler. O başroldeki isimler ne kadar soğuk oynuyorlar, inandırıcı bir performans yok ortada. Peki ya o gençler ? Sahneleri artsa inanılmaz bir oyunculuk performansı sergileyecekler. Sadece ünlü isimler ön plana çıkarıp, diğerleri sadece görünüş olarak diziye dahil etmek çok yanlış. Tabiikide bu işte en büyük sorumluluğu gençlik dizileri taşıyor. Yetenekli oyuncuya yeteneksiz demek ne demek ? Sırf eleştirmek için eleştirenler, iyi olduğû halde kötü diyenler.. Bu bir fikir değil, öfkedir.. Yetenekli gençlere engel değil destek olmalıyız.

PAYLAŞ
Önceki makaleSamsung Galaxy S5′in Özellikleri
Sonraki makaleLG G2 Mini Resmiyet Kazandı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.