ZyXEL Türkiye, 2014 Yılında Toplamda 900 bin Ürün Sattı

ZyXEL Türkiye, 2014 Yılında Toplamda 900 bin Ürün Sattı

PAYLAŞ
ZxSel
2014 yılında 900 binden fazla ürün satışı ile Türkiye’nin en çok ev ağ ürünü satan markası olan ZyXEL Türkiye, hem son kullanıcı hem de kurumsal çözümleri ile sektörün en çok büyüyen şirketlerinden biri oldu.

Servis sağlayıcıların da bir numaralı tercihi olan ve geçtiğimiz sene içerisinde en fazla VDSL2 ve fiber modem ürünü satışı gerçekleştirerek lider olan ZyXEL, 2015 yılında da son kullanıcıdan kurumsal çözümlere kadar farklı noktalarda yenilikçi ürün ve çözümler sunmaya devam edecek.

2007 yılından beri Türkiye’de kendi ofisi ile faaliyet gösteren ZyXEL Türkiye, son 7 yıldır istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bilişim sektörünün oldukça zorlu bir yıl geçirmiş olmasına karşın ZyXEL Türkiye, hem yenilikçi, son kullanıcı ürünleri, hem de kurumlara özel geliştirmiş olduğu network projeleri ve servisleri ile bu sene yüzde 50 üzerinde büyüyerek başarısını devam ettirdi. Küçük ve orta boy işletmelerden, Telekom seviyesine kadar farklı yelpazede ürünler sunan ZyXEL, bu istikrarlı büyümesini gelecek yıla da taşımak ve 2015 yılında daha büyük başarı hikâyelerine imza atmak için hazırlanıyor.