1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da  

1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da  

PAYLAŞ
Gezegende-1-nisan-saka-gunu-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada 

Birçok özel gün için etkinlik yapılan Black Desert Türkiye&MENA evrenine bu hafta 1 Nisan Şaka Günü etkinlikleri dahil oluyor. Maceracılar hem eğlenip hem de birçok ödül kazanabilecekleri etkinlik süresi boyunca toplayıcılık, avcılık ve balık tutma aktivitelerine de devam edebilecek.  

Pearl Abyss bugün, için yeni güncellemeyle birlikte 1 Nisan Şaka Günü’nü kutlamak çeşitli oyun içi etkinliklerin oyuna dahil olduğunu açıkladı. Maceracılar heyecan verici ödüller kazanabilmek için  yeni etkinliklere katılabilecek.  

1 Nisan Şaka Günü kutlamaları kapsamında Black Desert Türkiye&MENA evrenine üç etkinlik dahil olacak. 8 Nisan tarihine kadar, Gerçek veya Yalan etkinliklerindeki özel görevleri tamamladıktan sonra “Gerçeğin Ardındaki Yalan” ve “Yalanın Ardındaki Gerçek” ödülleri arasında seçim yapabilecekler. Maceracılar o gün daha az seçilen ödülü tercih ettilerse, elde ettikleri yalan sayısına bağlı olarak özel eşyalar talep edebilecekler.  

Aynı dönemde gerçek veya sahte aksesuarlar elde etmek için avcılık, toplayıcılık veya balıkçılık yapabilecekler. Bu sayede hem etkinliklerden hem de yaptıkları aktivitelerden özel ödüller kazanabilecekler. Bununla birlikte, 1 Nisan tarihinde sadece 1 Klan Lideri ya da SubayıÜç Kamuflaj, Bir GM etkinliğine katılabilecekler. Etkinlik boyunca 3 GM kamuflaj giyinerek rastgele yerlerini değiştirecek. Doğru GMleri bulanlar ise özel ödüllerin sahibi olacak.  

Arsha Arenası 2020 Sınıf Turnuvaları Kayıtları Devam Ediyor 

Bunlara ek olarak, Maceracılar kendi sınıflarının ustası olarak adlarını duyurmak için 5 Nisan tarihine kadar Arsha Arenası 2020 Sınıf Turnuvaları’na kayıt olabiliyor. Turnuvanın ödülü açıklandı. Kazanan 6000 inci ile ödüllendirilirken, ikinci ve üçüncü sıraya yerleşenler sırasıyla 4000 ve 2000 incinin sahibi olacak.  

Ayrıca, özel ödül arayışına çıkan Maceracılar için Vaha etkinlikleri devam ediyor. Bir sonraki duyuruya kadar, Vaha Satıcısı NPC Ellie aracılığıyla özel görevleri yapmaya ve ürün satın almaya devam edilebilecek. Rüya Sandığı, Black Desert Türkiye&MENA’da 30 dakikalık görev tamamlama sonunda da alınabiliyor.  

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.