4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor

4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor

PAYLAŞ
4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor
4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor

4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor! IMGA geri döndü! Bu sene dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri IMGA MENA, başvuruları almaya başladı. Üst üste düzenlenen IMGA’nın dördüncü yılında, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki en iyi mobil oyunlar ödüllendirilmek üzere kayıtları bekliyor. IMGA, MENA bölgesindeki tüm oyun yapımcılarını, bağımsız geliştiricileri, stüdyoları, yayıncıları, öğrencileri ve araştırmacıları mobil ve VR oyunlarını gönderip kayıt olmaları için davet ediyor. Yarışmaya katılım tamamen ücretsiz olup, katılımcılar değerlendirilmek üzere IMGA’ya birden fazla oyun sunabilirler.

Yarışma, bölgenin önde gelen mobil operatörü Zain ve mobil oyun geliştirme – yayıncılık şirketi Maysalward ortaklığıyla düzenleniyor. Değerlendirmelerin açıklanacağım oturum ve tören, 2019 Kasım ayında Amman, Ürdün’de düzenlenecek Jordan Gaming Summit’te gerçekleştirilecek. Ayrıca kazananlar, 2020 yılında düzenlenmesi planlanan 16. IMGA’da aday gösterilecek.

IMGA CEO’su Maarten Noyons, “geçen yıl, Deedema tarafından yapılan Flipping Flip, 3. IMGA MENA’nın Büyük Ödülünü kazandı ve global yarışmadan jürinin övgüleriyle ayrıldı. Bu zafer, dünyanın en iyileriyle rekabet edebilecek, bölgeden çıkan oyunların yüksek kalitesini açıkça ortaya koymaktadır. MENA bölgesindeki 4. yılımızda daha fazla başarılı işler görmek için sabırsızlanıyoruz ” dedi.

4. IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri MENA Bölgesinde Başlıyor! 

Zain Ürdün CEO’su Fahad AlJasem ise, “özellikle son dört yıldır Orta Doğu ve Ürdün’de oyun sektörünün gelişimine ışık tutan, Amman’da dördüncüsü düzenlenecek IMGA MENA yarışmasını dört gözle bekliyoruz. Ürdünlü genç yeteneklerin yerel ve global seviyelerde yenilikçi fikirlerini tanıtmalarına yardımcı olan IMGA ile olan ortaklığımızdan gurur duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

MENA bölgesinin tüm MENA oyun geliştiricileri, stüdyoları ve yayıncıları, 30 Eylül 2019 tarihinden önce mobil ve VR oyunlarıyla 4. IMGA’ya başvurmaya davet edildi. Başvurular resmi mena.imgawards.com sitesi üzerinden tamamen ücretsiz. Başvurulacak oyunların Mayıs 2018’den sonra yayınlanması, oynanabilir bir sürümde indirilebilir olması veya henüz yayınlanmamış olması başvurulacak oyunlarda aradan şartlar arasında. Demo sürümleri ile başvurulan yayınlanmamış tüm oyunlar, En İyi Yakında Çıkacak Oyun Ödülü için yarışacak.

IMGA Hakkında

IMGA, 2004 yılında başlatılan en uzun süreli mobil oyun ödül programıdır. Uzun geçmişi ve benzersiz değerlendirme süreci ile, Candy Crush Saga ve Clash of Clans gibi ilk günlerinde dünyanın en popüler isimlerinden bazılarını tanıdı. Oyunlarda mükemmelliği ve yeniliği arayarak sektörü birleştiren tek yarışmadır. IMGA, IMGA Global, IMGA China, IMGA SEA ve IMGA MENA gibi birçok uluslararası ve bölgesel ödül programları ve etkinlikleri içeriyor. Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için mena.imgawards.com sitesini ziyaret edebilir, contact@nccpartners.com eposta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.