45 TL’lik Akıllı Bileklik Xiaomi Mi Band 1S

45 TL’lik Akıllı Bileklik Xiaomi Mi Band 1S

PAYLAŞ

Çin’in tüm dünyaya isim salan markası Xiaomi birçok kez sızıntılara konu olan yeni akıllı bilekliği Mi Band 1S‘i resmen duyurdu.

Giyilebilir cihazların son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Özellikle de akıllı telefon üreticilerinin büyük ilgi gösterdiği pazarda hem gelişmiş akıllı saatler, hem de düşük fiyat etiketine sahip olan fitness ve sağlık bileklikleri yer alıyor.

Xiaomi merakla beklenen akıllı bilekliği Mi Band S1‘i resmi olarak duyurdu. Çinli şirket yeni akıllı bilekliği Mi Band 1S, satış rekorları kıran selefine göre önemli bir özelliği beraberinde getiriyor: Nabız ölçerMi Band 1S kalp hızını ölçmesinin yanı sıra uyku takibi de yapabiliyor.mi-band_640

Günlük kaç adım attığınızı, yürüyüş ve koşu mesafesini, yakılan kalori değerinizi yine Mi Band S1 aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Mi Band S1‘i alarm saati olarak da kullanmak mümkün. Mi Band S ayrıca akıllı telefonunuza gelen iletileri titreşimle uyarıyor. Xiaomi bir önceki akılı bilekliği Mi Band’da olduğu gibi devam modeline de uzaktan telefon kilidini açma özelliğini dahil etmiş.

Sadece 5.5 gram ağırlığında olan Mi Band 1S 11 Kasım itibariyle Çin’de satışa sunulacak. Akıllı bilekliğin fiyatı 16$ (yaklaşık 45 lira) olarak açıklandı. Mi Band 1S ülkemizde de satışa sunulacak ancak ürünün Türkiye çıkış tarihi şimdilik bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK