Acronis, BackupAgent ile Güçlü Bulut Yedekleme Çözümleri Sunacak

Acronis, BackupAgent ile Güçlü Bulut Yedekleme Çözümleri Sunacak

PAYLAŞ

Acronis’in BackupAgent çözümüyle birlikte servis sağlayıcı firmalar, ölçeği ne olursa olsun tüm müşterilerine eksiksiz bulut yedekleme hizmeti verebilecekler. 

Yeni kuşak Veri Koruması çözümlerinde dünya lideri olan Acronis, bulut yedekleme alanının öncü firmalardan BackupAgent’ı satın aldı.

Acronis bulut stratejisi doğrultusunda bünyesine kattığı BackupAgent ürünleri ile; yönetilen hizmet sağlayıcıları, barındırma hizmeti sunan firmalar ve telekom operatörleri müşterilerine kapsamlı veri koruma hizmeti sunabilecekler.  2005 yılında kurulan ve Deloitte tarafından yılın en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında gösterilen BackupAgent bulut yedekleme alanındaki uzmanlığının yanı sıra yüzlerce aktif iş ortağından oluşan ağa ve dünya çapında 50.000 i aşkın kullanıcıya sahip bulunuyor.

Bulut Yedekleme ile Gelen Yeni Kuşak Veri Koruması

İlerleyen zaman içinde Acronis AnyData Engine ile güçlendirilecek olan BackupAgent çözümü sayesinde servis sağlayıcılar, bulut yedekleme yoluyla yeni kuşak veri korumasını çok uygun maliyetlerle müşterilerine sunabilecekler.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin %65 i Bulut Yedeklemeyi Tercih Ediyor

2014 yılı içinde gerçekleştirilen IDC araştırmasına göre Küçük/Orta ölçekli işletmelerin %65 i pahalı yedekleme sistemi satın almaktan ve verileri kendi ortamlarında depolamaktan kaçınıyor, bulut yedeklemeyi tercih ediyor. Bu tercih, servis sağlayıcı firmalara müşterilerine bulut yedekleme hizmetini önererek cirolarını artırma fırsatı veriyor.

0 Başlangıç Maliyeti ile Bulut Yedekleme Hizmeti Sunabilme

Herhangi bir yönetilen hizmet sağlayıcısı, barındırma hizmeti veren firma ya da telekom operatörü bulut yedekleme çözümünü ister kendi veri merkezine isterse müşterinin veri merkezine kurabilir ya da Acronis’in veri merkezlerini kullanarak hizmeti 0 ilk maliyetle satmaya başlayarak bulut yedekleme hizmet sağlayıcısı olabilirler.