Adını Kalbime Yazdım dizisi tüm övgüleri hak ediyor !

Adını Kalbime Yazdım dizisi tüm övgüleri hak ediyor !

PAYLAŞ

Show Tv bu sezon yeni,iddialı dizileri ile izleyicileri ekrana çekmeyi başardı. Show Tv’nin en önemli dizilerinden biri yeni başlamasına rağmen çok sevilen Adını Kalbime Yazdım dizisidir. Etkileyici senaryosu,sağlam kadrosu ile her cumartesi izleyicileri ekrana kiltliyor.adini-kalbime-yazdim-1385717787

O Ses Türkiye programında sesi ile milyonların beğenisini kazanan,oyunculuğu ile de izleyicilerden tam not alan Erkam Aydar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile yıldızı parlayan,başarılı oyuncu Tolga Güleç, Yemin ve Unutulmaz dizileri ile dramanın en önemli yûzlerinden Serhan Yavaş, bir çok dizide rol alsada asıl çıkışını Küçük Sırlar dizisi ile yapan güzel,yetenekli ve sevilen oyuncu Ipek Karapınar dizinin başrollerinde. Dizinin ana kadrosu gibi yan roldeki oyuncuların başarısı göz ardı edemeyiz. Hayat Devam Ediyor dizisi ile mükemmel bir oyunculuk performansı sergileyen Meltem Miraçoğlu bi dizidede gayet başarılı.

Aslında Adını Kalbime Yazdım son zamanların en farklı dizilerinde. Özlediğimiz eski ve efsane olan töre dizileri vardır. Bu dizi o eski tadı veriyor. Erkam Aydar çok saygılı ve efendi biri bunu biliyorduk ama bu kadar iyi bir oyunculuk hiç beklemiyordum. Gerçekten Erkam Aydar,Tolga Güleç ve Serhan Yavaş dizinin 3 kahramanı,vazgeçilmezi. Serhan Yavaş hiç eskimiyor,hiç yaşlanmıyor. Aynı karizma,aynı duruş,ekrana çok yakışıyor. Show Tv bu dizinin arkasında dursa,iyi rating almadığı haftalarda değişiklik yapmasa, efsane töre dizileri Sıla,Gurben Kadın gibi Adını Kalbime Yazdım ‘da yıllarca unutulmayacak. Tûm ekbin emeğine sağlık,başarılar.