Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi’nin başarısı!

Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi’nin başarısı!

PAYLAŞ

Fox Tv geçen sezondan itibaren iddialığını ortaya koymuştu. Yayınlandığı diziler hem sosyal medyada hemde ratinglerde çok güçlü ve yüksekti. Sosyal medyada en çok konuşulan bûyük hayran kiltesine sahip olan dizileri ise Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi ‘dir.

images

Ilk başlarda her iki dizinin ratingleri yüksek olsada Fox’un yaptığı değişiklikler dizilere zarar verdi ve ratinglerde büyük düşüş yaşandı. Ömre Bedel dizisi çok sevilen Murat Han, genc neslin en yetenekli oyuncuları Demet Özdemir,Ekin Koç,Berk Cankat,Burak Can, ve kabiliyetli oyuncu Esra Ronbahar Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin başrollerinde. Türkiye’de bir ilke imza atılan fantastik bir dizisi SBSV dikkatleri üzerine çekti ve ilk bölümünden büyük beğeni topladı. Demet Özdemir güzelliği,oyunculuğu ve yeteneği ile, Ekin Koç sade duruşu ve oyunculuğu ile çok konuşulan genç isimlerden oldular.

Bir Aşk Hikayesi’nin başrollerinde ise Al Yazmalım ile yıldızı parlayan,genc,yetenekli ve karizmatik oyuncu Seçkin Özdemir, Hem güzel hemde yetenekli oyuncu Damla Sönmez başrolde. Iki dizinin kadrosu yetenek dolu. Ratinglerde düşselerde, 2 dizinin hayranları diziden vazgeçmiyor,ayakta tutuyor. Her hafta farklı hasthaglarla TT listesi giren diziler sosyal medyanın fenomenleri. Hayranların en büyük isyanı ise Fox’un dizilerin arkasında durmamasıdır. Fox daha fazla tanıtım yaparsa,fragmanları artırsa,ve değişiklik yapmasa ratingleri yükselecektir.