Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi’nin başarısı!

Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi’nin başarısı!

PAYLAŞ

Fox Tv geçen sezondan itibaren iddialığını ortaya koymuştu. Yayınlandığı diziler hem sosyal medyada hemde ratinglerde çok güçlü ve yüksekti. Sosyal medyada en çok konuşulan bûyük hayran kiltesine sahip olan dizileri ise Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi ‘dir.

images

Ilk başlarda her iki dizinin ratingleri yüksek olsada Fox’un yaptığı değişiklikler dizilere zarar verdi ve ratinglerde büyük düşüş yaşandı. Ömre Bedel dizisi çok sevilen Murat Han, genc neslin en yetenekli oyuncuları Demet Özdemir,Ekin Koç,Berk Cankat,Burak Can, ve kabiliyetli oyuncu Esra Ronbahar Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin başrollerinde. Türkiye’de bir ilke imza atılan fantastik bir dizisi SBSV dikkatleri üzerine çekti ve ilk bölümünden büyük beğeni topladı. Demet Özdemir güzelliği,oyunculuğu ve yeteneği ile, Ekin Koç sade duruşu ve oyunculuğu ile çok konuşulan genç isimlerden oldular.

Bir Aşk Hikayesi’nin başrollerinde ise Al Yazmalım ile yıldızı parlayan,genc,yetenekli ve karizmatik oyuncu Seçkin Özdemir, Hem güzel hemde yetenekli oyuncu Damla Sönmez başrolde. Iki dizinin kadrosu yetenek dolu. Ratinglerde düşselerde, 2 dizinin hayranları diziden vazgeçmiyor,ayakta tutuyor. Her hafta farklı hasthaglarla TT listesi giren diziler sosyal medyanın fenomenleri. Hayranların en büyük isyanı ise Fox’un dizilerin arkasında durmamasıdır. Fox daha fazla tanıtım yaparsa,fragmanları artırsa,ve değişiklik yapmasa ratingleri yükselecektir.

5 YORUMLAR

 1. BİZİM VARLIĞIMIZDAN YAPTIKLARIMIZDAN MÜCADELEMİZDEN DİZİMİZİN VE EKİBİMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNDEN FOX YANLIŞ KARARLARINDAN SİZİN VE SİZİN GİBİ KALEMLERİN OLMASI BİZİ ÇOK ÜMİTLENDİRİYOR BİR AŞK HİKAYESİ FANKAFASI OLARAK TEŞEKKÜR EDERİM

 2. Kesinlikle Kanal dizilerinin arkasında durmuyor..
  Çocuklar Duymasın dizisinin günlük dizi gibi dört gün yayımlanması kadar saçma bişey yok.Haftada bir gün olmalı, oda yetmiyormuş gibi birde gece tekrar veriyor.
  Çocuk mu avutuyor bunlar. Adamlar kocaman olmuş.. Hala mutfak tadında bırakıp bitirin Yeni projelerin önü açılsın.

 3. Sizin gibi Anıl Koldaş Bey gibi değerli yazarlarımızın medyanın da #fankafalar’a verdiği destek sayesinde dizi fanları birleşip seslerimizi duyurmayı başardık..
  #BİRAŞKHİKAYESİ ve #SANABİRSIRVERECEĞİM Dizileri akabinde #DilaHanım’a dahi destek verdik..Güzel işler bitmesin,tabiiki birgün bitecek am. Hikayesi bittiğinde..Tekrar desteğiniz içşm Teşekkür ederim..

  • Merhaba #fankafalar’ın tekrar kanala sesini duyurmaya ve sizin gibi değerli yazarlarımıza ihriyacı var.
   #BİRAŞKHİKAYESİNİN eski saatinde 20:00’de yayımlanmasını istiyoruz. ÇOCUKLAR DUYMASIN yüzünden hafta içi diğer diziler reyting alamıyor.Çoğunlukla izleyicisi öğrenci olduğundan 22:30 da yayımlanıyor dizi yatmak zorundalar o saattte..Bu yüzden saatin erken. Alınması şart. Ama Kanal yine dikkate almıyor..İşte burda sizlere medya yazarlarımıza ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkürler..

  • Birde malum kanal FOXTv’de saat:21:30 da Ana Haber bülteni saçmalığı var.Zaten diziler geçe kalıyor.Birde Ana Haber var.Lütfen biri bu saçmalığa dur desin.
   Çocuklar Duymasın ya komple kalksın yada sadece pazartesi akşamları olsun.Saat.22:15 te yada 20:00’de..Hafta da birgün yeter.
   Salı günüde #BİRŞAKHİKAYESİ 20:00 de başlar…Diğer dizilerin de önü açılır.. Şimdiden teşekkürler.. Özlem Kiremitci

BİR CEVAP BIRAK