Adını Kalbime Yazdım dizisi! Erkam Aydar için dönüm noktası oldu!

Adını Kalbime Yazdım dizisi! Erkam Aydar için dönüm noktası oldu!

PAYLAŞ

Adını Kalbime Yazdım dizisi! Erkam Aydar için dönüm noktası oldu!

Adını Kalbime Yazdım.. Hikayesi ile izleyicileri ekrana bağladı,sağlam kadrosu ile büyük başarı yakaladı.. Show Tv’nin bu sezon yayınlanan en önemli dizisi Adını Kalbime Yazdım.. Part Time 2 ‘de yayınlanmasına rağmen oranları ve ratingleri gerçekten göz kamaştırıcı.. Aşk ve hüzün dolu hikayesi, heyecanlı bölümler, etkileyici diyalogları, söylenen türküler ve aşkı bu kadar doğru ve anlamlı şekilde anlatan çiftler.. Dizinin oyuncu kadrosu tek kelime ile mükemmel..

1557593_495407523911591_393735900_n

Tolga Güleç, Serhan Yavaş, Erkam Aydar, Ipek Karapınar, Meltem Miraloğlu…
Meltem Miraloğlu Hayat Devam Ediyor’da müthiş bir performans sergilemişti.. Başarısını devam ettiriyor.. Çok yetenekli bir genç gerçekten.. Ipek Karapınar ‘ın çok farklı, çok sade oyunculuğu var. Göze batmayan ve etkileyici. Ekranın her zaman aranan yüzlerinden oldu. Tolga Güleç ve Serhan Yavaş çok başarılı, rolünün hakkını veren, canlandırdığı karakteri çok iyi taşıyan oyuncular. Ama bence en büyük alkışı Erkam Aydar hak ediyor.

Sesinin ne kadar güzel olduğunu zaten biliyorduk, o türküleri söylerken ne kadar içten ne kadar etkileyiciydi… Sesi mükemmel.. Açıkça söylüyorum Erkam Aydar‘ın bu kadar iyi oyunculuk performansı beklemiyordum. Adını Kalbime Yazdım’ın ilk bölümünden itibaren çok başarılı oldu. Oynamadı sanki yaşadı, yeteneği ve duruşu ile göz kamaştırdı. Oyunculuğu ve sesi ayrı ; duruşu ve saygılı kişiliği tüm övgüleri hak ediyor. Show Tv’nin bu sezon en iyi rating alan dizisi olmakla birlikte en kaliteli dizisi oldu. Dizinin senaristini tebrik ederim. Çok dikkatli ve anlamlı bir hikaye çıkartmış ortaya. Herkesin emeğine sağlık